Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Last day of the holidays..://

2. september 2012 at 19:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Njedřív bych chtěla říct, ať mi nemáte moc za zlé, že za chvilku ztase změním obrázek na pozadí, ale ten od včerejška se mi nějak přestal líbit..:DD
Tento den jsem si hodlala maximálně užít, což se stalo... Nebyl to nějaký extra super den, ale myslím, že docela dobrý..:D Ráno jsem posnídala a byla na počítači... Po obědě jsem šla s mamkou doů na dvůr na kafe s babičkou a s tetou. Teta dneska odjela domů, tak jsme si tak popovídaly..:D Pak jsem tam začala se sestrou skákat na švihadle... Skočila jsem 32 skoků na jednou a pak mě strašně bolely nohy...:DD Potom jsme ještě začaly běhat..:D Pak přišly dvě kamarádky, Marťa a Zuzka, a taky s námi chvilku běhaly.:D Potom jsme šly já a Marťa domů a povídaly jsme si... Pak tam přišla i sesrra se Zuzkou a nejdřív si povídaly s námi a pak jsme si hrály na rodinu...:D Trochu trapný a dětinský (asi jako většina her, kterou hrajete s mladšíma sestramaú, ale celkem sranda...:D Ve čtyři jsme se jely já a Marťa jako obvykle projet na kole na cyklostezsku... Pak jsme si ještě povídaly v na lavce..:D Když jsem dojela domů, byla jsem na počítači a asi před půl hoďkou jsme si se sestrou začaly chystat batoh do školy... Tzn. zastrouhnout pastelky a dát je do pozdra, pouzdra naházet do batohu, dát si do batohu peněženku a čip do jídelny atd....:P Sestra si bere tašku, ale já musím mít aktovku, protože budeme zítra nejspíš dostávat učebnice, protože na nás nezbyly, takže nám museli objednat úplně nový, což me strašně se*e..:D Fakt, kdo by chtěl úplně nový učebnice...:D No, a teď asi půjdu povečeřet.. Takže bye!Krásné šatky..:') 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement