Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Nedělě?? Už...? :D

9. september 2012 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
Musím se vás na něco zeptat: Proč je ten víkend tak krátký..???!!! Teď je neděle včer a zítra už zase musím vstoupit do té nudné budovy školy..:// Pokud je tu někdo, kdo taky musí ještě chodit do školy, ví přesně, co myslím.. Tak to necháme teď stranou a ještě než vám napíšu o dnešním (asi nudném..D) dni, chci vám všem ještě jednou poděkovat za návštěvu mého blogu, protože nebýt vás (ano, i tebe co si to teď čteš), nikdy bych za den neměla, pro mě tak úžasnou návštěvnost..:) DÍKY!!!
Tak a teď už o dnešku... Ráno bylo podobné jako to včerejší, tzn. probudila jsem se brzy a ještě se chvilku tak povalovala v posteli..:D Po snídani jsem si ještě (z donucení) namalovala tu úvodní stránku do těch pracovních činností... Pak jsem byla na počítači... Asi v 11 jsem šla mamce pomáhat s vařením oběda (měli jsme květák)..:) Po obědě jsem musela nějak jednoduše nalíčit sestru, protože pak jela s mamkou do Kroměříže na taneční vystoupení..:) Odjely v jednu, takže pak jsem byla doma jenom já a taťka, ale ten si mě vůbec nevšímal, protože se celou dobu díval v televizi na Formule..:P Já jsem byla asi tak do čtyř na počítači a musím říct, že jsem dneska napsala celkem dost článků a taky, že jste mě překvapili tolika komentáři..:D Ve čtyři přijela teta na kole hlavně proto, aby babička ostříhala (to i taťku) a umyla, protže ona je po té operaci a má berle... Ve stejnou dobu přišly dvě kámošky a byly jsme venku...Nejdřív jsme zase "bublifukovaly" (:DD) a pak jsme hrály přehazku a tenis.. Tenis jsme hrály tak, že jsme se všechny asi dvakrát vystřídaly a jedna byla vždycky komentátorka..:DD Asi tak v 5 přijela sestra s mamkou a já s kámoškou jsem jela na cyklostezsku... Když jsem dojela domů, zase jsem byla na pc.... Potom se mi zasekl a půl hodiny jsme se to snažila nějak odlikávat a pak se mi zasekla i ta myš, takže jsem vpla a zse zapla PC...:D No, a před cvilkou jsem povečeřela a teď napsala tento článek..:D Mějte hezký večer! ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement