Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Nic moc..:)

22. september 2012 at 18:18 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Promiňte mi, že píšu až teď, ale teprve jsme přijeli. Segra s námi nejela, takže jsme jeli jenom já, taťka, mamka. Ve Zlíně jsme byli na Čepkově a tam jsme v Takku koupili jenom 2 trička - jedno mě a jednom sestře.


To je to moje tričko.. Jenom místo těch červených proužků jsou tmavě růžový (ta kvalita :P). Dívala jsem se i jinam a skroro jsem si v Takku koupila i baseballovou mikinu, ale byla tam jenom taková modrá a žlutá. Tu modrou jsem si skoro koupila, ale jak na potvoru tam bylo utrhlý to zapínání..:'( A ta žlutá mi zas byla malá :P Áchjo.

Pak jsme ještě jeli do Holešova do Tesca, tak tam jsem si v F&F koupila další tričko:


Bože, ta kvalita mě už fakt štve..:// Místo té tmavě červené barvy tam má být světle fialová..:D No a to bylo všechno.. Jinými slovy nic moc, že.. Ale koupili jsme si nový DVD přehrávač! :D Tak za chvilku bude ta videoodpověď, tak se zatím mějte! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Debbie^.^ Debbie^.^ | Web | 22. september 2012 at 18:31 | React

to první triko má jedna holka ze 7.B ! :-D

2 Ivett Ivett | Web | 22. september 2012 at 19:06 | React

[1]: Jo no, já vím..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement