Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

OMG!! I hate schoo!! :'( :D

30. september 2012 at 19:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoooj!
Ták a je konec porlouženýho víkendu.. Taky vás to tak strašně se*e??? Mě šíleně..:'D Takže jaký byl dnešní den?? Je mi jasný, že vás to asi vůbec nezajímá, ale co už :D No, ale nejdřív se chi omluvit, že jsem dneska moc nepřispívala, ale nevím moc o čem psát. Takže mi urči napište do komentl, co byste tady rádi viděli. Pak ještě, nevím jestli to stihnu v průbehu týdne, ale minimálně o víkendu tu čekejte nový dess, ale Menu zatím zůstává stejný..:) Moc se mi ho nechce měnit, ale hlavně nemám čas no :D Tak a teď už k dnešku. Ráno jsme šla se sestrou, s mamkou, s taťkou, s babičkou a s dědou do kostela..:) Pak jsme šli domů a já jsem se učila přírodopis. Ten byl ještě v pohodě, ale pak jsem se trochu začala učit zeměpis (i když je až ve čtvrtek) a to je strašný..:D Píšeme státy a hlvaní města z Afriky (ale jenom ty nad rovníkem) a já si to nemůžu zapamatovat. I dykž už to celkem umím, ale jenom státy a ta jedna část se mi pořád plete..:P No, to je jedno, ale držte mi ve čtvrtek palce ať to dám, jasný..!! :D(sranda :D) Pak jsem byla na PC. Po obědě jsem nejdřív byla na počítači, pak jsem se ještě učila, potom jsem se dívala na televizi a pak jsem ještě byla na počítači. Tam jsem byla doost dlouho..:D Potom jsem šla mamce loupat rajčata :P Pak jsem se ještě chvilku dívala na TV a zase byla na počítači. Asi tak před půl hoďkou jsem si volala s kámoškou na Skypu..:D No, a teď hodlám dopsat tenhle článek, přidat pár obrázků na tumblr a jít se dívat na jeden z filmíků, který mám na ploše..:) Jsem asi blbá, ale teď jsem si spočítala, že mám stáhlých 23 filmů..:D A to jich mám ještě pořádnej seznam k podívání :D Takže se na ně začnu koukat a jestli bude čas, tak vám tu dám pár recenzí... Takže zatím čaau! ;)Yees..:Dmal-grohiik: (via When Lovers Can’t Let Go | Flickr - Photo Sharing!)caarloosvilar: *


littleshopofpleasures: Paris mysterieux by *giosolARTE


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 sabina-l0ve sabina-l0ve | 1. october 2012 at 13:47 | React

ahoj pořádám na mém blogu fotosoutěž takže jestli ráda fotíš tak se zůčastni :) díky (a promiň za reklamu)

2 Ivett Ivett | Web | 1. october 2012 at 14:43 | React

[1]: Jo, to nevadí ;) A možná se zúčastním, ale nevím ;)

3 Zuu:* Zuu:* | Web | 1. october 2012 at 15:03 | React

držím teda vo štvrtok palce ;) a mohla by si sem dať dáke typy na dobré filmy,ja nikdy nemám čo pozerať keď si chcem pozreť dobrý film ;)

4 Ivett Ivett | Web | 1. october 2012 at 15:10 | React

[3]: Díky..:D Jasně, provedu ;)

5 *Marťa* *Marťa* | 1. october 2012 at 15:52 | React

Krásný článek :)

6 Ivett Ivett | Web | 1. october 2012 at 18:59 | React

[5]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement