Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Other shopping ;)♥

28. september 2012 at 21:10 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Nejdřív se chci omluvit, že dneska už asi nic nenapíšu, protože jsme teprve v osm přijeli ze Zlína. Článek o dnešku vám nahradím zítra, ale outfit bude zítra jenom jedne;) Snad nevadí.
A teď už k tématu. Ve Zlíně jsme byli nejdřív v ZOO, ale pak jsme jeli ještě do nejakýho nákupního centra. Mamka, taťka a ségra byli v Baumaxu a já jsem se šla tak dívat po obchodech. Dívala jsem se do nějakých doplňků, do C&A, do Terranovy (tam se mi líbilo hodně věcí, ale byly moc drahý :/) a prostě všude, a nakonec jsem si v Kenvelu koupila tyhle dvě věci, které byly v extra slevě:


Ještě se omlouvám za kvalitu a je to trochu rozmazané, ale fotila jsem to jenom tak a narychlo..:) No, takže tahle mikina byla ve slevě z 999 Kč na 399 Kč, což jsem prostě vzala no :D Ale je taková... trochu dětská, ale hezká :D

Ale tohle se mi líbí více - hlavně ta barva je boží. Je to teda taky z Kenvelu a taky ve slevě - z 700 Kč na 200 Kč, což je úžasný :D No, prostě je to boží a já jsem to vzala :D

Tak to je všechno, trošku jsem si tím vynahradila ten minulý mini nákup...:D Tak se mějte! ;)

P.S.: Taky dneska máte pořád sobotu?? Já teda jo no :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement