Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Shoping day...♥♥

1. september 2012 at 18:58 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jak jsem napsala, jely jsme dneska dopoledne do Zlína nakupovat nějaký ty hadry...:D Takže tady vám ukážu, co jsem si koupila, ale omlouvám se za kvalitu - je to mobilem..:D

Nejdřív jsme šly na Čepkov do "Gate"... Tam jsem si koupila takovou halenku (omlouvám se, že je na šířku, ale něšlo mi to otočit..:P):


Pak jsme šla do "Takka" a odtud jsem si odnesla tohle černé tričko s britskou vlajkou a růžový "rifle" (ta růžová není tak moc výrazná, je trochu bledší..:)):A pak jsme šly do Zlatého jablka a jako první jsme navštívili "H&M", kde jsem si koupila tenhle svetřík, nebo možná spíš teplejší tričko..:D (omlouvám se, je to trochu pokrčené, ale potřebovala jsem, aby se to velzlo na fotku..:)):


No, a po celou dobu na mě mamka hledala šusťákovou bundu až jsme nakonec našly nějakou za rozumnou cenu v "Intersportu", ale na fotce je trochu hodně světlejší, protože je focená bleskem...:D A taky se omlouvám, že je na šířku. Tady je:


Tak, a to byla poslední moje nakopená věc, celkem je to tedy 5 věcí.,.:D Nic moc, no...
Kdyby chtěl někdo vědět cenu, tak napoište do komentů a já ji tady dopíšu...:) Čauky!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement