Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 10. 2012..:))

1. october 2012 at 20:38 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Aohjky!
Páni! Všimli jste si toho datumu?? Už měsíc ve škole, omg..!! Nechápu, jak jsem to přežila..:D Ale to je jedno. No takže, ráno jsem šla do školy a první byla čeština. Jako celkem nuda a nakonci jsme so obkreslili ruce a pak jsme do jedné měli napsat, jací jsme a do druhé jací by jsme chtěli být..:P No, nebudu vám psát co jsem tam napsala, ale nic moc teda..:D Pak byla ájina a zítra budeme psát test na přítomný čas prostý (asi) a průběhový (určitě). Super no, očekávám další jedničku..Asi..:D Pak byla matika a tam budeme taky zítra psát test (myslím, že něco z geometrie, desetinná čísla a celá čísla..a ještě cosi :D). Tam čekám tak dvojku..:) Potom byla příraz, tam jsme psali test a asi to bude jednička..:DD Jó a potom byla úplná bomba - pak byl totiž dějepis a jako nechci se vychloubat, ale měla jsem nejlepší známku ze třídy..:D Jednička s hvězdičkou.:D Ale stejně vás to asi nezajímá, takže co že.:D No a pak byla místo zeměpisu fyzika a z tama mám taky jedničku..:D Super, že..:) No, po školej jsem jela domů a řekla jsem si, že se budu dívat do půl pté na dva seriály (asi jediný dva, na který se dívám :D) a pak se budu učit zeměpis. Takže jsem to tak udělala. Něajk o půl paté pro mě sice přišla kámoška na kole a á bych klidně jela a pak se učila, ale mamka říkala, že se musím učit, takže jsem se učila... Ale aspoň jsem na to měla víc času, protože jsem se to učila od půl paté až do čtvrt na sedm :D Ale umím to parádně, ale už mě z toho bolí hlava :'D Potom jsem se šla projet na kole, ať se mi to trochu uleží v halvě a pak jsem šla za babičkou. Taťka bude mít letos čtvrtý "kulatiny" a mamka mu chce udělat asi nějakou koláž z fotek nebo něco, takže jsme já a babička vybíraly jeho fotky, když byl malej. A víte co?? Všichni, ale úplně všichni mi říkají, že jsem podobná na taťku.. No, nedám vám sem jeho fotku, ještě byste mi to říkalyi taky, ale docela mě to začíná štvát..:D Takže jsme vybrali všechny jeho fotky a pak jsme šla domů na počítač. A tam jsem vlastně doteď. Takže, dneska to byl celkem nabitej den, že :D No a jak jste se měli vy??? Tak mi to kdyžtak písněte do komentů. Čauky! ;)Boží..:') ♥♥

greekg0ds: it’s been a year.everythingwehadwegave: Source: http://weheartit.com/entry/35297011

Ou, balá bych se...:D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lukra Lukra | Web | 1. october 2012 at 20:47 | React

Poznáš ságu Hry o život? Chcel si si niekedy vyskúšať, aké je to žiť v Paneme, bojovať o prežitie a proti klamstvám vlády? Navštív našu stránku. S nami sa môžeš stať vyvoleným, ale aj Sídelčanom, žiť v chudobe, no aj v bohatstve. Panem vás potrebuje!
-----------------------------
Váš tím RPG-HungerGames Faith & Lukra :)

2 Minty Minty | Web | 1. october 2012 at 21:24 | React

Tak to s tou rukou musím skúsiť :D. Ale asi by som potrebovala veľa miesta. :DD Ja sa nikdy moc neučím, ale vždy si to pred hodinou vtĺkam do hlavy.

3 Ivett Ivett | Web | 2. october 2012 at 15:31 | React

[2]: No, tak to zkus..:'D Já se radši učím... ale někdy si to taky vtlukám do hlavy těsně před hodinou..:D

4 [L]esllie [L]esllie | Web | 2. october 2012 at 15:51 | React

Dík že jsi mě vzala jinak jak koukám tak jsi měla teda den nabitej učením,
nezlob se ale mě by už prasknul mozek tak nic..:DD

5 Ivett Ivett | Web | 2. october 2012 at 16:31 | React

[4]: Nz.. No, mě hrozí, že taky brzo praskne :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement