Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

11. 10. 2012 ;)

11. october 2012 at 20:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Nejdřív vám chvi říct dvě věci. Ta první je, že se omlouvám, ale nenapíšu článek za včerejšek, protože prostě nemám čas, takže se teď budu snažit psát dennní čelánky vždycky ten den. Ale to vám asi moc nevadí. :) A ta druhá věc je, že jsem viděla, že je na hodně blogách (blocích) k vidění ask.fm. Takže jsem si řekla, že nebudu pozadu a taky jsem si ho udělala. Takže jestli se mě chcete na cokoli na světě zeptat, můžete tak udělat ZDE. A pokud nechcete přímo tam, tak mi pište do videodpovědi TADY.
Dneska jsem šla zase do školy a nejdřív byl změpis. Učitel minule řekl, že budou psát testy ti, co něco nepsali. Takže jsem se ten jeden test učila (nebo si ho spíš opakovala) a pak jsem ho normálně nepsala.. Protože prý budou psát jen ti, co nepsali nějakou slepou mapu z Afriky..:P Tak to je jedno. Pak byla čeština. Ta byla celkem v pohodě, ale byla tam strašná nudaa.. A potom tělák.. Moje kámoška a ještě myslím tři holky si zapomněly boty do tělocvičny a normálně dostaly poznámku.. Kráva jedna (ta učitelka :D). Takže seděly v koutě a nic nedělaly.. My jsme tam dělaly jakýsi kraviny se švihadlem a na konci hodiny jsme šplhaly na tyči.. Já vůůůůbec neumím šplhat. Vždycky z tama spadnu :D Takže jsem vážně úžasná, že..:D Po těláku byla matika. Učitelka tu zase nebyla, takže nás měl jiný učitel a jako obvykle jsme psali nějaký přiblblý pracovní list na známky.. Tři velký příklady jsem nevěděla + jeden příklad z těch co mám budu mít určitě špatně.. Dobrý že :D Matiku úplně megálně nesnáším.. Po ní byl dějepis. Tam jsme měli psát islám, taky jsem se ho jak blbá učila a nakonec ho budeme psát příště..:P Jinak byl děják v pohodě, ale nevím proč, ale strašně se mi chtělo spát, málem jsem tam usnula :D A poslední hodinu byla občanka. Zase nuda. Dodělávali jsme tam tu Cestu života. No, skončila jsem smrtí.. Trochu morpidní, ale každýho to jednou čeká :/ Je strašný si to říct takhle narovinu že. No takže po škole jsem jela domů.A zase se dívala na televzi :D Na čtyři hodiny jsem šla do flétny. Přišla jsme tak v pět a byla na počítači. O půl šesté přijela mamka. Ještě jsem tak do šesti byla na počítači a potom jsem se učila příraz. Mimochodem, zítra máme k vůli volbám zkrácený vyučko na 5 hodin. Ale stejně budu muset do půl druhé čekat na bus, takže to je jedno :/ Máte taky zítra zkrácený vyučování?? No, vrátím jsem kde jsem přestala. Učila jsem se přiraz. Pak mě mamka vyzkoušela a potom jsem si napsala úkol do fyziky. Ještě se radši naučím slovíčka do ájiny, protože si nejsem jistá, jstli je budeme nebo nebudeme psát. Bože ta škola je jedna velká kravina :D Takže teď se chystám jít osprchovat a pak zase učit... Super jako, ta škola mi nedá pokoj ani v noci :D Já vím, že jsem strašná, rptože jsme vám slíbila něco do těch filmů, ale já fakt nemám čas to zkouknout. A když už se na to podívám, tak zas nemám čas o tom napsat článek. Ale jednou to určitě bude (doufám, že co nejdřív)- No, zase jsem si zahrála na spisovatelku že.. Tak děkuji všem, kteří se dostali až sem. Bye! ;)

AnyaNike

lolll

kassm154

Memory123

Ubrania

AleksandraBuźka

Mili-legionistka

ohwow

julkejszyn.

młyn


implorer: (by vander-lyle)

16-bars: Owlkittenmeats: “Fruit of Paradise” (1970) - Vera Chytilová
 

1 person judged this article.

Comments

1 Denisa Denisa | Web | 11. october 2012 at 20:38 | React

ty obrázky jsou krásné a dotsla asem chut na mentosky:D

2 Ivett Ivett | Web | 11. october 2012 at 20:53 | React

[1]: Děkuji.. Já mentosky moc nemusím, ale taky mám na něco chuť :D

3 verisia verisia | 12. october 2012 at 6:41 | React

co je to ten přiraz? :O
ja mam zitranormalně 6 hodin :D

4 Haňull Haňull | Web | 12. october 2012 at 18:37 | React

Ty obrázky jsou pěkné :) odkud stahuješ?
z WEHEARTIT? :))

5 Minty Minty | Web | 12. october 2012 at 19:11 | React

Pekné obrázky ako vždy. :-)

6 Ivett Ivett | Web | 12. october 2012 at 19:30 | React

[3]: Příraz je přírodopis ;)

[4]: Některý z we♥it a další z jiných tumblrů..:)

[5]: Moc děkuji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement