Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

12. 10. 2012 ;)

12. october 2012 at 20:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska fakt jenom v rychlosti. Ve škole to bylo nic moc.. V ájině jsme psali slovíčka, v přírazu jsme měli něco psát, ale nakonec jsme nepsali nic a ještě jsme si dopsali strašně dlouhej zápis :P Fyzika byla strašná nuda... Matika ještě větší :D A jelikož jsme dneska měli jenom 5 hodin (kvůli volbám), poslední hodina byla třídnická. Během ní jsme šli na oběd a o půl jedné jsme mojli jít domů. Takže já jsem šla se dvěma kámoška nejdřív do jednoho obchodu a pak jsme šli na "Bimbi" (tam jsouu průlezky atd.). Tak jsme si tam tak povídaly a fotily..:D A pak jsme šly na nádraží. Mě a kámošce jel o půl druhé autobus. Když jsem došla domů, byla jsem chvilku na počítači a pak jsem se dívala na televizi. Asi tak do půl paté :D Docela jsem se zabrala do jednoho seriálu, takže jsem pak vyhledávala o něm hodně videí..:D Mamka jela se sestrou na čtyři do tančení, takže jsem byla doma sama. Nejdřív jsem šla posbírat mamce petržel a cerel na zahradu a zjistila jsem, že přijela teta, sestřenice, její manžel a syn..:D Teta tu zůstává přes noc. No ale byla jsem vlastně celou dobu až doteď na počítači. A teď se chystám ještě tady něco dodělat a pak jít za sestrou a za tetou.. Ale docela ráda bych se ještě na něco dívala, ale to už asi nestihnu.. No, konečně jsem jednou splnila slib, je to prvadu krátké..:D Mějte se! ;)

karolina_123

cookiemonsta

cookiemonsta

oorrii

dekoracje

dekoracje

duluke

omnom

coffee

qoronet: This took a while 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 WeWe & Sofi WeWe & Sofi | Email | Web | 13. october 2012 at 13:32 | React

Prosím prečítaj si to → http://loved-one.blog.cz/1210/prosim-o-hlas Ďakujem ;)

2 Ivett Ivett | Web | 13. october 2012 at 14:41 | React

[1]: jj ;)

3 H. H. | Web | 13. october 2012 at 16:03 | React

Jééé taky bych chtěla v pátek jen 5 hodin :D škoda že kvůli volbám jsme to taky neměli zkráceny :/ :D Podívala ses teda nakonec na něco? :)

4 Ivett Ivett | Web | 13. october 2012 at 17:41 | React

[3]: No zatím ne.. Fakt nestíhám :/ Ale už mám shlédnutých pár celkem dobrých filmů i zdřívejška, takže uvidíme no..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement