Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

15. 10. 2012

15. october 2012 at 20:35 | ♥Ivett♥
Ahoj!


Tak a teď už k tématu. Nejdřív se chci omluvit, že jsem včera zase nestihla napsat článek za celý den, ale prostě sorry no..:) Fakt se omlouvám, ale asi teď nebudu psívat úplně za každý den, protože fakt nestíhám..:/ A teď, co bylo dneska... No, takže dneska bylo ponděli..:D A taťka měl dneska ty narozky, ale jak už jsem psala, přáli jsme mu už v sobotu. Takže co ve škole? No, celkem nuda. Vlastně čeština byla nic moc. Naše třídní si na mě zasedla (víte jak to myslím :D). Ale kdyby tam na konci nepovídal spolužák o jeho autu jeho debilníma kecama (ale ne doslova, prostě je to vždycky strašná sranda) taky by ta hodina byla naprostej propadák..:D Matika byla ještě horší.. Dostala jsem 2-, ale do žákovské mi učitelka napsala jenom 2. A na konci hodiny jsme psali test, ale tam budu mít tak 0 bodů..D Jsem dobrá že :D (já vím strašně :D) V přírodopisu jsme taky psali test.. Tak tam tak 1-2.. V pohodě. V dějáku další test, tak tam stopro jedna..:D A jednu jedničku jsem dostala.. A zeměpis ušel. Učitel nebyl ve škole, takže jsme měli někoho jinýho a dělali jsme tam jenom takový kraviny, takže v pohodě :D Po obědě jsme šli s kámoškou čekat do tři čtvrtě na tři k její tetě do optiky, kde pracuje, protože na půl čtvrté jsme šly zase do výtvarky. Takže v oprice jsme se nějakým debilním způsobem prostě zabavily no a pak jsme šly do výtvarky. Ta byla zase až do 17:50 a dneska jsme tam dělali něco trochu lepšího než minule.. :) No, vybraly jsme si nějakýho mořskýho živočicha, pak jsme ho namalovaly černobílým způsobem a příště s tím budeme ještě pracovat dál.. Potom mě a dvě kámošky zavezla kámoščina mamka domů. A doma jsem se nejdřív učila ájinu a pak jsem byla na počítači.. Dneska bude asi (asi je u mě asi spíš ne no:D) míň obrázků, protože celkem pospíchám..:) Mějte se! ;)


xbezkitu

Tulipany

Ariel

blacktea

every little thing gonna be all right (:

yi
Ou, božské..:)

kumam

kumam

ekrejka


justlilfantasies: Riga, Latvia (by Sigita Sica)
headlikeanorange: A crowned lemur (Madagascar - BBC)s-l-o-w-l-y-d-y-i-n-g: bott0m: californiawave: drinkmewhileimcold15: shesfuckingdead: inhhale-exhhale: close your eyes before it hits the ground ^ i did that like 60 times omg. This is trippy as fuck. HELP GUYS! :c Oh my god WOW. do it, close your eyes just before it hits the ground. oh my god. chills wow idk how many times i’ve reblogged this but i think it’s a lot i love it so much this is absolutely amazing

montpelliertohome: Felix Baumgartner jumps from the Stratosphere at an altitude of around 128,000FT. In free fall for 4:22 minutes and achieving a maximum speed of 729MPH. hero.

uhgly: i just read this 5 times wow 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 16. october 2012 at 18:32 | React

Ty vždycky přidáváš tak užasný obráázky! :)
Každopádně já taky teď vůbec nepřidávám články každý den :/ nestíhám, ale taky tam hraje roli ta lennost :/

2 Ivett Ivett | Web | 16. october 2012 at 20:30 | React

[1]: Díky ;) No tak u mě je jasne taky trošku ta lenost, ale fakt jenom malinko...:D Prostě spíš nestíhám ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement