Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

17. 10. 2012...:)) -.-

17. october 2012 at 19:33 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hello!
How are you?? No já se mám... celkem dobře no..:D Takže jaký byl dnešní den? Tak jako celkem nuda, ale něco málo bylo dobrýho..:) První hodinu ve škole byla matika.. Jako nic moc, takže se nebudu rozepisovat. Pak byla fyzika.. Já se nehodlám učit všechny ty kraviny to fakt ne..:P Následovala dvouhodinovka PVPéček. Ou zní to trochu šáhle že..:D No prostě tam jsme ze všech těch věcí co jsme si měli ořinýt, potřebovali tak čtvrtinu.. A celý dvě hodiny jsme tam obšívali nějaký kolečko z plsti a až to bude úplně všechno hotový tak to bude nějakej anděíček... A máme to ještě dodělávat doma.. Božee! :D No pak byla čeština, tam jsme zase měli náhradu, protože naše třídní není od včerejška ve škole. Takže jsme tam plnili nějaký cvičení. A poslední hodinu byly pracovní činnosti... Tam jsme zase měli celpu hodinu referáty, ale úplně na začátku řekla učitelka, protože je zastupující naší třídní, že v pátek ubdeme mít normálně jenom 4 hodiny, protože naše třídní není ve škole a my s ní máme v úátek dvě hodiny výtvarky, který nám tím pádem odpadají..:DDDDDD Supeeeer!! :D (jo jsem velice happy :D) Takže prostě super. Po obědě jsem jela autobusem domům a dívala se na televizi. A pak, nějak o půl paté, jsem byla na počítači. Okolo páté jsem si četla knížku. Tak o tři čtvrtě na šest jsem šla do knihovny. A potom s kámoškou do náboženství. Tam to bylo celkem dobrý..:) A přišla jsem něco po sedmé. Sorry, že je toho zase celkem málo, ale celkem dost pospíchám..:) Tak se mějte! Bye! ;)

carolinna

PannaNel

pebbled

:)

shoes

zdjęcia

Oksy

greekg0ds: (by Mathijs Delva)Dobře ona...:D


21vines: Regent’s Park (by misslittlelime)

-horrocrux: (by Rickuz)


thecitylivin: Trippyfurples: “Passageway” by Patrick Smith
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Minty Minty | Web | 17. october 2012 at 19:35 | React

Prepáč, neviem či som ti to už písala, ale mažem si ťa z affs. Nie je to tvoja chyba.

2 Ivett Ivett | Web | 17. october 2012 at 19:53 | React

[1]: Dobře..:)

3 Zuu:* Zuu:* | Web | 18. october 2012 at 18:04 | React

jéj tie obrázky sú krásne :))

4 Ivett Ivett | Web | 18. october 2012 at 18:50 | React

[3]: Děkuji ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement