Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

19. 10. 2012...:)

19. october 2012 at 21:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Omlouvám se, že ten článek píšu až teď, ale dneska moc nestíhám, takže to bude v ryhlosti.. Doufám :D Ve škole to dneska celkem ušlo, protože, jak jsem psala, jsme měli dneska zkrácený vyučování na pouhé 4 hodiny. No nechce jsou mi sem psát všechny předměty, ale dneska jsem dostala jedničky z ájiny a z přírodopisu (super:D) a strašně mě štve matika..:P Je úplně debilní, ale to je jedno :D Po obědě jsem teda jela autobusem domů. No jediný co mě na tom zkráceným vyučku štve je to, že mamka byla doma..:P Ale hlavně že jsem byla doma tak brzo no..:D Nejdřív jsem byla na počítači. Potom jsem šla za babičkou. Pak jsem se od půl třetí do půl čtvrté dívala na televizi. A ptom pro mě přijela kámoška a jely jsme se projet na kole na hřiště a tam jsme si povídaly. Domů jsem došla o půl paté. Nevím proč, ale strašně mě až doteď bolí hlava..:// No, potom jsem zase byla na počítači..:D A okolo sedmé k nám přišla za mamkou a za taťkou návštěva..:P A budou tu až někdy do půl noci :D No zase je toho málo, ale teď mě nějak opouští nápady co psát :D Tak se mějte! ;)

P.S.: Ještě se chci omluvit AFFS, žě neobíhám tak často, ale vážně nestíhám..:/ Ale teď tu právě obíhat ;)

LaLka

bombelki

Hubusiowa

stanZaufania

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 grafika-graf grafika-graf | 19. october 2012 at 23:25 | React

Promiň,něak jsem zapomněla a také nemněla čas komentovat ti nic:( :-))) jinak kde bereš ty užasné obrázky/animace..? :'D jinak pěkné obrázky..:) a otázky jsou dobré:*

2 DIYLenka DIYLenka | Web | 20. october 2012 at 10:55 | React

uplne krásne fotky/animácie :33

3 Ivett Ivett | Web | 20. october 2012 at 11:49 | React

[1]: Díky..:) To nevadí... A ty obrázky mám některé z we♥it a zbytek z jednoho tumblru..:)

[2]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement