Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

21. 10. 2012 ;)

21. october 2012 at 21:10 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
No denšní den nebyl moc zajímavý... Byl spíš...nudný..:P Ráno jsem "chtěla" (jakože moc ne ale prostě chtěla) jít do kostela, ale bohužel jsem se musela učit...:/ Tak jsem vlastně celý dopoledne učila ten debilní zempěis..9 stránek! Je toto nomální?? Pak jsme se ještě učila ájinu, ale ta je v pohodě.. Odpoledne jsem se ještě chvilku učila a opakovala a pak jsem byla konečně na počítači.. Od půl třetí do půl čtvrté jsem se dívala na televizi. Potom jsem šla na chvilku za babičkou. Okolo čtrvté jsem přišla domů a naši odjeli do Jeseníků skrz nový auto, který si chcem koupit.. Takže jsme byly se segrou doma samy - SUPER! Skoro celou dobu jsem byla na počítači a hlavně jsem tam dělala věci ohledně blogu.. Poom jsem si ještě zopakovala učení a před chvilkou přijeli mamka s taťkou.. Takže teď dopíšu tenhle ultrakrátkej článek a pak mamka s taťkou poženou spát..:P "Protože zítra je škola" :P Jak já ji nenávidím! Bohužel víkend utekl rychle a zítra je zase..škola :P Tak doufám, že ten kdo do ní chodí se netěší! :D Naštěstí jsou čtvrtek a pátek podzimní prázky, hurá! :D Mimochodem, msuím vám sdělit, že jsem objevila úžasnej tumblr, jen abyste věděli odkud teď budu brát dost obrázků.. Je to tumblr blogerky H. A je TADY! No není supr? :D Takže bye! ;)
m0rtality: Relevant


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 werunkawarna werunkawarna | Web | 21. october 2012 at 21:39 | React

skvělé animace.

2 Ivett Ivett | Web | 22. october 2012 at 18:38 | React

[1]: Díky, taky si myslím..:)

3 H. H. | Web | 22. october 2012 at 19:00 | React

Ty máš nějaké náboženství? :) Fuuu tolik stránek? :D já jsem měla dělat vypísky  z dějepisu a ještě jsem je neudělala , prostě se mi do toho vůbec nechce :D
Jéé ty chodíš na můj tumblr? :) Tak toho si moc vážím! :) Vážně, děkuju! :)

4 Ivett Ivett | Web | 22. october 2012 at 19:46 | React

[3]: Jo, jsem keřsťanka ;) :D Mě se taky teď ohledně školy nic nechce..:D Nemáš zač, máš ho božskej! ;)♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement