Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

23. 10. 2012..-.- :D

23. october 2012 at 20:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Jak se dneska máte? No u mě docela dobrý..-.- (strašně se mi líbí tenhle smajlík :D) Takže ráno ve škole byla první hodinu matika.. Jakože jasně že nuda, ale jeden spolužák namaloval učitelku z matiky...A víte jakým způsobem? No prostě.. radši to nechtějte vědět :D Prostě ji namaloval nahou s obříma kozama a ona pak ten papír uviděla a řekla ať jí ho dáme na stůl..:D A na konci hodiny se na to podívala, ale naštěstí jenom zavrtěla hlavou..:D Naštěstí :) Pak měla být čeština, ale jelikož je třídní nemocná, tak jsme měli učitelku z ájiny a měli jsme dvouhdinovku ájiny, protože hned potom byla normální angličtina..:) A já ještě asi se čtyřma nebo třemi holkama jsme se přihlásily do takové olympiády z angličtiny... Takž jsme si během té druhé hodiny vypracovaly do seštitu téma "My family" (Moje rodina). Anglicky samozřejmě :D Ještě budou taková témeta čtyři.. A pak to bude pokračovat do dalších kol atd.. No po AJ byla hudebka. Zase jsme dělali ten trapnej Hradišťan..:P A jestli jsem si myslela,že doteď to bylo hrozný, tak teď to bylo ještě horší..:D Protože teď následoval tělocvik a: za prvé nás jeden učtiel/kolní fotograf fotil v těláku.. Takže tam budu jak nějaká s prominutím pi*a s míčem mezi nohama..:D A to proto, že jsme tam dělali strašný kraviny..:P Ale když tohle pominu, tak mě mnohem, mnohem víc naštvalo to, co jsem se dozvěděla po těláku.. Totiž to, že ta učitelka z těláku se bavila s druhou učitelkou a řekla o naší třídě (holky ze 7.A a 7.C), že jsme tlustoprdky!!! To je fakt vrchol! Já se nenechám od někoho urážet... To mě teda fakt naštvalo :P No a poslední hodin byla informatika.. Tam jsme měli volnou hodinu... Aspoň něco je dobrý..:) A pak jsem šla konečně domů.. A dívala jsem se na televiz. A pak byla na počítači :D A dneska měla být zase zumba, ale ta co nás "cvičí" (nwm jak to mám jinak napsat :D) zase nedorazila..:P Docela mě to naštvalo, protože jsme se fakt těšila, že si zacvičím..:D A ještě se mi k tomu v tašce vylilo pití.. Naštěstí čistá voda..:) Takže pak jsem přišla domů a byla na počítači.. A pořád mi nadává mamka... Já ji nesnáším a to m,yslím vážně! :D Takže to je asi všechno :D Mějte se! ;)

luanega

proudofmyself


proudofmyself 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement