Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

24. 10. 2012 ;)

25. october 2012 at 20:50 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Ou super, dneska už jsem zveřejnila 7 článků (když počítám i tento)! Tak doufám, že jsem vás trochu "zasytila" :D Zítra jich asi tolik nepřidám, protože se budu snažit udělat jednu příšernou věc do školy - budu zase šít..:P Takže teď k dnešku. Strašně jsem se na prázky těšila.. No prostě si užívám volna a taky "bezškolních" dnů, minimálně to je dobrý.. Ráno jsem se vzbudila a sedla si k telce a snídala..:D No prostě super že..:D A skoro celý dopoledne jsem byla na počítači.. Teda vlastně jsem byla spíš na blogu.. Psala hoodně článků, sháněla pár AFFS, ale vlastně je celkem dobrý, že mě přijmula jenom jedna, protže jsem sháněla jenom tak z nudy, ale jinak na to určitě nebudu mít čas..:/ Pak jsem si ohřála oběd a poobědvala. Ale bohužel jsem nebyla doma sama... Se sestrou, ale ona je v pohodě.. Zítra to bude horší (mnohem :D). Segra sice doma nebude, protože bude na soustředění, ale bude doma mamka..:/ No po obědě jsem ještě chvilku byla na PC a pak jsem se dívala na televizi.. Až nějak do půl paté. Pak jsem šla na chvilku ven..na dvůr :D Ale jenom na chvilku :D No a pak jsem vlastně byla už jenom na počítači.. Trošku jsem se nudila, takže jsem se tak dívala na nějaká videa na youtube.. A teď píšu tenhle strašně nudnej článek no..:D Tak se mějte! ;)
nevver: Last Exit to Brooklyn


greekg0ds: by IrenaS

 

1 person judged this article.

Comments

1 Macík Macík | 26. october 2012 at 6:35 | React

Jdeš na to natáčení hororu? Hej poďbe máme zajít za Vojtěchem :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement