Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

26. 10. 2012..:)

26. october 2012 at 20:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Takže druhý den prázdnin... Jaký byl? No, vlastně v pohodě..:) Ráno jsem se vzbudila a mezitím, co jsem si četla, přijela mamka kamarádky a odvezla sestru, kamarádku a ještě dva kluky na tanenčí soustředění.. Mamka byla dneska doma. Hned jak jsem vstala a posnídala, jsem byla na počítači.. Pak jsme si umyla hlavu a začla dělat jednu takovou pitomou věc do PVPéček. Asi okolo desáté přišla kamarádka. Zítra pojedeme natáčet horor..:D Ještě s několika lidima..:) Mamka asi o půl jedenácté někam odjela. Kámoška v jedenáct odešla a já jsem byla tak do půl jedné doma.. Sama :D Byla jsem celou dobu na počíači. Když přijela mamka, poobědvala jsem a pak přijela teta, takže jsme šla na cvhilku dolů za babičkou.. Potom jsem šla domů a dívala se na film a přitom jsem obšívala křídla do těch PVPéček. Pak začal v televizi jeden seriál, takže jsem se na něj dívala a přitom jsem šila. Zhruba o půl čtvrté přišla zase kámoška a dívaly jsme se na televizi, povídaly si a přitom jsem šila..:D Pak byla kámoška u mě na počítači a já jsem zase šila...:D Ještě jsem doaďovaly jak dojedeme do Holešova, kde se bude natáčet ten horor, ale teď už to máme všechno promyšlený, takže by to snad mělo klapnout..:) Kámoška odešla tak v pět a mamka odjela pro segru. No a já jsem se dodívávala na ten film a přitom zase šila...:DD Skončila jsem asi o čtvrt na sedm. To už byla mamka doma. Zeptala jsem se jí, jestli můžeme jet za kámoškama do Holešova a nejdřív se mě pořd vyptávala co tam budem dělat atd. a nechtěla mě pustit, ale nakonec řekla, že mě pustí..:D Super! Takže to je ke dnešku všechno....:) Ještě vám chci říct, že zítra asi nestihnu napsatm článek, jenom tak maximálně večer outfit + možná, ale opravdu jenom možná článek za celý den, takže vám pár článků PŘEDNASTAVÍM! Jeden už mám a ještě tak jeden.. Maximálně dva :D Mějte se! ;)

r4vager: expensivelife™ on We Heart It. http://weheartit.com/entry/41011771


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement