Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

4. 10. 2012 [Yes, I hate school!! :P]

4. october 2012 at 21:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska to zase snad bude v rychlosti..:D Takže snad nemusím říkat, že jsem šla ráno do školy a první byl zeměpis. Tam jsme nejdřív dostali známky. Já jsem dostala dvě, protože z jednoho testu ji nemám zapsanou. Takže čtení mapy ylo za tři a Afrika - slepá mapa byla za jedna :D A dneska jsme psali z Afriky teda ty státy a hlavní města a zítra asi budeme psát čtení mapy a v pondělí druhou část těch států... Je toto normální??!!! No není..:D Pak byla čeština a ta byla asi v pohodě (už si to moc nepamatuju :D). V těláku jsme si nejdřív zaběhli jedno kolečko, pak jsme se rozcvičili a pak jsme běhali dvakrát 60 metrů a pak ještě 800 metrů za sebou... Já s kámoškou jsme vůbec nemohly dýchat (ale kámoška na tom byla hůř :')).. To je asi nejhorší předmět na celé zeměkouli nebo co :D Potom byla matika, kde jsme konečně dostali známky z toho testu. Ale je to bída :D No, prostě nejlepší známka byla troja (což jsem samozřejmě měla i já:D) a to mě celkem naštvalo, ale zase bylo opravdu hooodně pětek :/ Ale stačil by 1 bod a měla bych dvojku jakoo...:DD No toje jedno.. Pak byla dějepis, to je úplně v pohodě a příští týden v úterý jedu na exkurzi (dějepisnou)... Ale to asi celá třída :D A poslední hodinu byla občanka. Teď jsme měli osmácký učebnice a byly tam zase nějaký nechutnosti že, ale na jakési straně bylo normálně něo úplně nechutnýho... Chcete to napsat?? No tak jo, ale radši si to nečtěte :D Bylo tam nakreslený, jak si nasadit... kondom..:DD Nechutný že :D No, ale v hodině jsme dělaly něco jinýho :D V učebnici byla nějaká cesta života či co a to jsme měli my napsat a nakreslit na papír. Ještě to nmám hotový, ale celkem se mi to povedlo. Bylo tam třeba nějaký datum a u toho bylo "Jsem se narodila". A prostě takový ty životní události až do hrobu :D A normálně tam kdesi bylo napsaný "1. noc strávená s Vítkem"..:D (To jsem nepsala já, to bylo v té učebnici :D) No, po obědě jsem jela domů a dívala se na televizi. Pak jsem ještě byla na počítači a na čtyti jsem šla do flétny. Přišla jsem o tři čtvrtě na pět a byla na počítači :D Pak jsem si četla a pak jsem se nějak s mamkou zadívala na Prostřeno.. Normálně se na to nedívám, ale... Prostě taková náhoda no :D No a pak jsem se osprchovala, povečeřela (guláš :D) a teď jsem tady. No teda moc stručný to není že :D Tak to je jedno. Aspoň si zase procvičíte čtení. A to mi připomnělo - promiňte, když udělám nějakou chybu, ale prostě si to po sobě nekontroluju no :D Takže ahoj! ;)


Takový oči chcii..:D


touchdisky: by topmedic

soughs: Rainy Day | Tokyo Sky Tree


its-electro-fucking-tastic: (via Beauty in Everything - Photography)edmeth: http://edmeth.tumblr.com/
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 To Bi :-) To Bi :-) | Web | 4. october 2012 at 21:19 | React

hééj ?! ja som dnes mala 8 hodín, učiteľ ma zdržal ešte 15 minút a môj chalan sa za to na mňa skoro urazil (našťastie len skoro) .. :-) ale čo ti poviem :-D :D

2 Ivett Ivett | Web | 5. october 2012 at 14:42 | React

[1]: No... Blbý no :D

3 Anny Anny | Email | Web | 5. october 2012 at 14:54 | React

Ten první obrázek je moc krásný :DD
Já taky nesnáším školu.

4 *Marťa* *Marťa* | 5. october 2012 at 15:11 | React

Není normal :D I HATE SCHOOL! :D

5 Ivett Ivett | Web | 5. october 2012 at 15:49 | React

[3]: Že :D Tak takových lidí je! :D

[4]: Yes! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement