Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Black and white..:)

7. october 2012 at 18:49 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Tak nedjřív se chci omluvit, že teď nejsou články na blogu nějak úestré, ale je to z jednoho jediného důvodu. A ten je, že vůbec nemám čas, to už jsem psala milionkrát. Takže tu bude prostě za den bývat jen outfit a denní článek a pokud nebudu mít vůbec čas, tak ten denní článek nebude.. Ale chtěla bych někdy, až budu mít čas, co doufám, že bude co nejdřív, udělat ty slibované recenze na filmy. Ale nestihla jsem se ještě ně všechny podívat, ale aspoň něco bych sem dát mohla..Pak ještě chci říct, že možná trochu ještě upravím ten text v obrázk vzáhlaví, ale to jenom možná ;) A ještě poslední věc je, že dnes asi před osmou bude Vyhodnocení kontroly AFFS, takže kdo se ještě nezapsal, může se zapsat TADY! No a teď už k outfitu. Je myslím už podruhé černobílý :D Tak doufám, že se bude líbit. Mimochodem k tomu triku je tam v rohu tílko, ale není moc vidět ;)

 

1 person judged this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 7. october 2012 at 19:10 | React

moc pekné

2 Ivett Ivett | Web | 7. october 2012 at 19:14 | React

[1]: Děkuji ;)

3 Rue a Corinne Rue a Corinne | Web | 8. october 2012 at 14:16 | React

Veľmi pekné.. To tričko je tak moderné ♥

4 Ivett Ivett | Web | 8. october 2012 at 18:31 | React

[3]: Díky ♥ ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement