Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Gray and pink..:)

22. october 2012 at 20:53 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Dneska je teda zase jenom outfit ;) Ale nejdřív vám chci napsat mé menší plány, co by se zde mohlo objevit, které se doufám uskuteční ;) Takže přes tento prdloužený víkend bych chtěla napsat pár recenzí na filmy + zavést dvě nové rubriky - první by byla o kinhách a psala bych vám sem různá doporučení na dobré knihy, které jsem samozřejmě přečetla a druhá by byla věnovaná kosmetice, ale to je spíš takové s otazníkem..:) A teď už k outfitu. Je trošičku inspirovaný tím co jsem dneska měla oblečené j, ale fakt jenom malinko..:)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mrs.Gabrielle Mrs.Gabrielle | Web | 23. october 2012 at 17:39 | React

Ahoj. Prosím přečti si článek na mém blogu! Je to důležité. Jde tam i o tebe

2 H. H. | Web | 23. october 2012 at 18:00 | React

Tak to je úžasný outift! :) moc se ti povedl! :)  ten mikino svetr či co to je bych brala! :) :D
Jéé ! :) tak to se moc těším na tvoje recenze :)

3 Ivett Ivett | 23. october 2012 at 18:25 | React

[1]: Dobře, přečtu ;)

[2]: Jé moc děkuju ;) Tak doufám, že ty racenze budou stát za to..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement