Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Macík! :)

21. october 2012 at 13:55 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahoj!
Včera se přihlásila další zájemkyně o zhodnocení blogu, takže se omlouvám, že jsem tohle nenapsala už včera, ale bohužel už jsem to nestihla. Je to Macík.

PŘEZDÍVKA: Macík
TÉMA BLOGU: Deníček


PRVNÍ DOJEM:
První dojmem určitě zaujme velký obrázek v záhlaví. Ten je velmi krásný. A když se podíváme dále na blog, určitě nás musí zaujmout hodně věcí, jak např. nádherné menu. Takže první dojem je supr.
HODNOTÍM: 10/10


DESIGN:
Design jsem tu už trochu naznačila. Obrázek v záhlaví je nádherný, velký a v tomto případě je na něm Eiffelovka. Takže oprvavdu úžasný. A pozadí je ve velmi světlých barvách, ale obrázky jsou krásné. Tzn. celkově mě design opravdu zaujal.
HODNOTÍM: 10/10


MENU:
Menu mě snad zaujalo úplně nejvíc. Když pominu gramatické chyby, které dělám mnohdy i já, tak je krásně barevně sladěné, přehledné a prostě krásné.
HODNOTÍM: 10/10

ČLÁNKY:
Takže zase, když pominu gramatické chyby, mě v článcích zaujmou hlavně obrázky, které jsou krásné a všechny články jsou z velké části psané o admince, tedy o deníčku, tak jak mají být. :)
HODNOTÍM: 10/10

AKTIVITA:
Aktivita je.. proměnlivá? :D Tím chci říct, že ještě donedávna byly články opravdu jen výjimečné. Ale teď v poslední době se to začíná zlepšovat, nicméně nemůžu přehlédnout tu občasnou neaktivitu. Tím pádem je hodnocení následující.
HODNOTÍM: 9/10


NÁVŠTĚVNOST:
Blog byl založen někdy úplně na konci května a teď nevím, kdy byl založen i Toplist, ale myslím, že tak nějak pár dní po založení blogu. A návštěvnost je...
TOPlist
No, není moc velká, to musíme přiznat, ale v nejbližší době se adminka hodně snaží a návštěvnost se pomalu, ale jistě zlepšuje. Takže moje hodnocení je, doufám, vyhovující.
HODNOTÍM: 9/10


CELKOVÉ HODNOCENÍ: 58/60, GRATULUJI!! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 21. october 2012 at 16:36 | React

Podle mě si ten blog ohodnotila užasně! :)  Líbí se mi ! :))

2 Ivett Ivett | Web | 21. october 2012 at 16:39 | React

[1]: Mě taky.. :) Díky ;)

3 Macík Macík | 21. october 2012 at 16:51 | React

H. Moc děkuji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement