Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Jeden den v New Yorku..:)

27. october 2012 at 9:00 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Tento článek je přednastavený, jak jsem včera psala.
Chci vám představt další film.. Ovšem dívčí :D Řekněme, že mě prostě tyhle filmy baví. A o čem je? Dvě sestry-dvojčata Jane a Roxy, které jsou úplně jiné spolu pojedou do New Yorku, každá kvůli úplně něčemu jinému. Jane je vzorná studentka a jede do New Yorku, aby se dostala na stipendium na Oxford. Roxy je úplný opak Jane - často zanedbává školu a do New Yorku jede proto, že chce být na natáčení videoklipu jedné skupiny. Ale obě dohromady tam čeká spoustu problémů. Už na začátku, když chtějí jet vlakem, ale Roxy nemá jízdenku, tak ji vyhodí. Pak tam uvidí Jane a yslí si,že je to Roxy, takže ji taky vyhodí. Jane se ptá, kdy jede další vlak, zatímco Roxy se snaží sehnat taxi a pak jí nabídne, že je sveze jeden podvodník limuzínou. Takže s ním jedou, ale jakmile jsou u místa, onen podvodník je nebude chtít pustit, protože.. To už jsem nějak zapomněla, takže se na to kdyžtak podívejte :D Ale když se holkám podaří vyprostit se z auta a utéct podvodníkovi, zjistí Jane, že jí v té limuzíně zůstal diář, bez kterého se neobejde, protože tam má napsaný svůj proslov, až bude "žádat" o stipendium na Oxford. Tohle ale zdaleka není jediný jejich problém! Budou se muset vloupat do jednoho z hotelových pokojů, aby se osprchovaly a daly trochu do kultu, pes jim sežere čip, za který by výměnou dostali Janein (nwm jak se to píše :D) diář, bude je pronásledovat policista, který už rok pronásleduje Roxy, která mu ale vždy unikne a budou muset jít i vodovodem. Jak to nakonec skončí? Dostane Jane své stipendium a co Roxy?

Omlouvám se, ale soubor, který jsem stáhla já, byl zřejmě vymazán a nic jiného ke stáhnutí jsem nenašla :/

HLAVNÍ ROLE:
Jane Ryanová - Ashley Olsen
Roxana Ryanová - Mary Kate Olsen
Max Lomax - Eugene Levy
Bennie Bang - Andy Richter
Jim - Riley Smith
Trey Lipton - Jared Padalecki
Pro více obrázků klikni na Whole article! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Abeille Abeille | Web | 27. october 2012 at 9:11 | React

videla, nebavilo.
jedným slovom odpad :)

2 Ivett Ivett | 27. october 2012 at 9:23 | React

[1]: Hm tak každýmu se líbí něco jinýho..:)

3 Lu Lu | Email | 31. october 2015 at 3:40 | React

Moc se mi ten film líbí. :))
Škoda ze neni více dílu.:/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement