Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Kluk od vedle..:)

26. october 2012 at 12:22 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
Mám tu pro vás další knížku! Tu jsem si půjčila z knihovny a dost se mi líbí. Ale zase je spíš pro ty, co mají rády ten dívčí styl, ale doufám, že už napíšu taky o nějakém jiném..:) A ještě se omlouvám za ten obrázek, ale tohl je jediná fotka, kde jsem tuhle knížku našla :/ Takže na obrázku je to úplně ta první. A zase základní info:

SPISOVATEL: Janet Quin-Harkinová
ČESKÝ PŘEKLAD: Eva Brožová
ILUSTÁTOR: V knize nejsou obrázky
ŽÁNR: Dívčí
SÉRIE: -
ANOTONIE:
Patnáctiletá Amber Stevensová musí z výchovních důvodů opustit "bahno velkoměsta" - milovaný New York - a odstěhovat se na rok na dědečkovu farmu do dalekého Wyomingu. Amber se stýská a počítá dny.. pak ale pozná svérázného Riche Wintera a na všechno kolem zapomene. Návvštěva bývalých přátel v ní však znovu probudí touhu po životě, jakým žila dřív, a Amber se musí rozhodnout, které ze dvou lásek dá přednost...

DĚJ NAPSANÝ MNOU:
Jelikož jsem z těch, kteří mají rádi tento dívčí styl psaní, knížka mě zaujala. Pokud se ti ale nelíbí, tak tohle ani nečti a zrovna to klidně vykřížkuj :D Kniha má 17 kapitol a 208 stran. Kapitoly nemají konkrétní názvy, jmenují se prostě jen např. Kapitola první, Kapitola druhá atd. Teď tedy zase můj stručný popis děje. Hlavní hrdinka je tedy Amber Stevensová. Začíná to tím, že je Amber s přáteli v New Yorku na párty u jejího kluka doma. Také tam tak v myšlenkách "vypráví" o tom, jak spolu začali chodit. A bohužel musela tento večer lhát rodičům, že přespí u kamarádky, protože by ji na párty nejspíš nepustili. Ale naneštěstí její rodiče zajedou k rodičům kamarádky Amver, protože si něco zapomněla a ti jim řeknou, že jsou holky na párty. Takže Amber má průšvih. Rodiče si ji odvezou domů a tam ií a jejím sourozencům Katie a Beau, že asi už navždy odjedou k děděčkovi do nudného Wyomingu.. Na farmu. Nejen kvůli tomu, co teď Amber udělala, ale i proto, že si myslí, že New York není správné místo na výchovu dětí. A oni sami se tam moc těší. Amber je zdrcená. Ale zhruba za měsíc odjíždí. Rodiče jí slíbili, že když tam bude rok a nebude se jí tam líbit, bude se potom moct vrátit do New Yorku. Nejdřív se jí tam vůbec nelíbí, ale pak hlavně díky Richu Winterovi nachází ve Wyominském životě zalíbení a dokonce je hvězdou skupiny mažoretek. Začne s Richem chodit. Pak ji ale znenadání přijedou navštívit přátelé z New Yorku - i její newyorský kluk. Jaký život si Amber vybere? Úžasný život ve skvělém New Yorku nebo život ve Wyoming, kde ale našla pravý "smysl života"?

EDIT: Obrázek už je nahrazený a vyfotila jsem jenom samostatnou knihu ;)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement