Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Lenost? Chtěla bych ji neznát :')

2. october 2012 at 16:50 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Ahoj!
Takže jsem to nakonec napsala znovu.. Ale fakt mě to naštvalo. No nc, takže po dlouhé době je tu konečně slíbené téma týdne. Tentokrát je to lenost. Tak doufám, že ty moje bláboly nebudou nejhorší..:D I když asi jo.
Lenost bych vážně nejradši neznala. Vlastně tuhle "osůbku" znám. Připadám si totiž někdy, že ztělesněním veškeré lenosti jsem já. I když zas tak líná zase nejsem :D Ale někdy jsem prostě líná třeba i pohnout myší :D Vážně jsem někdyy hodně líná.. Ale myslím si, že každý, ale úplně každý tvor na zeměkouli v sobě má aspoň trošičku lenosti. Jo, i zvířata :D Tak to je ta špatná strana lenosti. A ta dobrá? Představte si, že nic neděláte. Jenom lenošíte a děláte co chcete. Tak to bychom jsme se měli fakt dobře no..:D Ale kdyby byli všichni na světě takovím lenoši, jak by to tu pak vypadalo, že? Ale stejně je super, když si můžu zalenošit :D Co napsat dál? Vážně nevím. Takže radši nic psát nebudu, protože když nevím co napsat, tak tu píšu úplný nesmysly. Jo, ale teď jsem si vzpomněla na jednu věc k lnosti, kterou ale asi víte. A ta věc je, že jsem si vzpomněla, že lenost je jeden ze sedmi smrtelných hříchů..:) No, vím, že toho není moc, ale fakt už nevím co napsat..:D

Obrázek lenosti:


Obrázky sedmi smrtelných hříchů:


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement