Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Never stop dreaming..:)*[28. 10. 2012]

28. october 2012 at 19:00 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
No už se vás nebudu ptát, jak se máte (jak se máte? :D), ale rovnou vám řeknu, jak se mám já...:D A mám se doooost blbě.../ Důvod? Uítra zase začíná ta dementní škola a já dojdu domů až nějak po šesté, protože mám pak ještě kroužek..:P I hate it! Ale jinak jsem se dneska měla dobře.. Joo. :D Ráno jsem šla d okostela.. V devět jsem přišla a byla na počítači. Nejřív chvilku na blogu a pak jsem se dívala na film..:) Na oběd jsme šli všichni dolů k babičce, protože kormě nás, babičky, dědy a tety, dneska přijeli ještě sestřenka Romča s manželem Pavlem a sestřenka Peťa s Marcelem a malým Matýskem.. Nimochodem, sice vás to asi nebude zajímat, ale před Vánocema se sestřence Romči narodí holčička..:) Jo, už se těším :D Takže ti všichni tu přijeli na oběd. A na kafe atd :D No, poobědvali jsme, asi tak do půl třetí jsme kecali u zákusků a já jsem pak šla nahoru, kde byla teta se sestrou a s Matýskem. Tak jsme si tam s ním chvilku tak "hráli" :D Potom přišla ještě Romča a řekla, že mi nalakuje nehty :D Tak mi je nalakovala (nafialovo). Než mi zaschl lak, dívala jsem se na televizi. A asi tak o půl paté (přibližně) odjeli všichni domů. No a od té doby jsem na počítači. Už jsem vím psala, že u nás přes noc nasněžilo, ale teď Dovečera všechno roztálo..:// No ale zas tak mi to nevadí :D Stejně má zítra zase sněžit. Twl jak já se na zítřek netěším..:'( Chcete znát moje nejneoblíbenější (nejhorší) dny v týdnu? Asi ne, ale to je jendo :D No takže jsou to pondělí, úterý, středa, čtvrtek :D Zbytek je v pohodě.. celkem :D Ale jo :D No a teď se vás konečně ptám, jak se máte vy..:) Jo, teď jsem dostala nápad, že vám asi dám do ankety, jaký je váš nejneoblíbenější den v týdnu..:) Tak se zatím mějte! Bye! ;)


Ron = já před mnoha testy :D


tropicalism: IMG_117812 by Kote Tokhadze on Flickr.greekg0ds: prague


hiromitsu: Night streak by ming1967 on Flickr.

cannolis: untitled by ƒragmentos on Flickr.

Sorry, že je dneska fakt hodně obrázků, ale našla jsem jich dost no :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Který den nesnášíš??

Pondělí 8.5% (10)
Úterý 11% (13)
Středu 9.3% (11)
Čtvrtek 9.3% (11)
Pátek 9.3% (11)
Sobotu 8.5% (10)
Neděli 6.8% (8)
Mám rád/a všechny 6.8% (8)
Nesnáším všechny 12.7% (15)
Nesnáším jen ty školní 9.3% (11)
Nesnáším jen některý (napiš který :D) 8.5% (10)

Comments

1 H. H. | Web | 29. october 2012 at 18:58 | React

Uhh o pondělu mi povídej :D Dneska jsme psali poslední hodinu písemku z dějepisu, na kterou jsem se šprtala jako blázen a stejně jsem jí nejspíš zkazila. :/ Jé narodí se mimčo? Tak to pak musíš dát určitě fotky ! :) :D
Nejhorší den? Podle mě úterý, protože máme nejhorší předměty + nejdýl školu :D

2 Ivett Ivett | 29. october 2012 at 19:05 | React

[1]: Jn, tohle taky nesnáším s tím učením..:P No.. ale jo asi dám :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement