Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Outfit + plány na prodloužený víkend ;)

24. october 2012 at 20:44 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Takže dneska zase bude jenom outfit + vám napíšu plány na blog přes prodloužený víkend ;) Nejdřív začnu těmi plány. Už jsem to tak trochu k nějakému článku psala, ale tady je to znovu. Takže chtěla bych zavést rubriku o knihách, kde bych vám představovala knihy, které se mi líbí a které jsem samozřejmě přečetla. To je stoprocentně jisté. Dále bych chtěla napsat ještě pár recenzí na filmy, ale nevím jestli si najdu čas shlédnout nějaký film.. Ale možná jo ;) A pkud ne, tak možná napíšu o nějakém filmu, který jsem viděla už dávno :) Pak bych taky ráda zavedla rubriku o kosmetice, ale teď jsem si vzpomněla, že u sebe nemám mobil, kterým bohužel fotím, protože se opravuje, takže to vypadá, že tato rubrika bude, až se mobil opraví. Dál mám už delší dobu v hlavě takové malé překvapení, které je opravdu mini, ale mohlo by být dobré.. Ale zůstane překvapením :) Ale to taky nevím jestli udělám i když to vypadá, že bych mohla. A pak samozřejmě budu každý den dělat nějaký outfit a článek za celý den - ten bych mohla možná zvládnout všechny čytři dny, ale pokud ne, tak to bucde jako vždy obden :) A pokud mě něco napadne k tématu týdne, tak možná i to napíšu. No a jestli mě napadnou ještě nějaké články, tak je určitě uveřejním. A pokud bude více otázek, tak možná, ale opravdu jenom možná udělám další videoodpověď - ta by tentokrát byla ve větší kvalitě, ne přes mobil :) Takže otázky pište SEM. To už je snad doufám všechno. A teď konečně k outfitu. Je takový smíšený (barvně). Připadá mi tak do oranžovočervna.. Ale snad se líbí ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zuu:* Zuu:* | Web | 25. october 2012 at 10:47 | React

teším sa na nové rubriky ;)

2 Ivett Ivett | 25. october 2012 at 10:56 | React

[1]: Tak snad budou stát za to...:D

3 Romi Romi | Web | 25. october 2012 at 11:13 | React

opět hezké a už se těším

4 Ivett Ivett | 25. october 2012 at 11:40 | React

[3]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement