Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

První nástrahy..:)

25. october 2012 at 14:05 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
Další ze série 4 knih se jemnuje První nástrahy. Před ní jsme psala o dvou knihách, na které navazuje - První láska (článek TADY) a První starosti (článek TADY). A posledním dílem budou potom První slzy. Opět vám sem napíšu základní informace:

SPISOVATEL: Jacqueline Wilsonová
ČESKÝ PŘEKLAD: Daniela Feltová
ILUSTÁTOR: Nick Sharratt
ŽÁNR: Dívčí
SÉRIE: První
ANOTONIE:
Devět hodin. V devět nejpozději musím být doma. Táta si myslí, že po deváté je to pro samotnou holku venku NEBEZPEČNÉ. Ale ty nejnádhernější kouzelné gěci se stávají právě v tuhle dobu. Se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Magdou a Naďou potkávám kluka. A jsem to JÁ, o koho má zájem. JÁ! Úplně obyčejná a ne zrovnan štíhlá Sally. Nestojí o svůdnou superkočku Magdu. Ani o atraktivní a světaznalou Naďu. Stojí O MĚ! Ale neomrzí Russela holka, která musí být nejpozději v devět hodin doma..?


DĚJ NAPSANÝ MNOU:
Děj se zase téměř celý napsaný v odstavci nad tímto - přesto ho potom stručne popíšu. Jak jsem už napsala, kníku jsem ze všech čytř dílů dostala jako první k svátku. Opravdu jsem si ji zamilovala. Má 8 kapitol a 163 stran. Každá kapitola má ve svém názvu slovo čas - např. Čas nákupů, Špatně načasováno atd. A opět je u každé kapitoly hezký černobílý obrázek. A teď ten stručný popis děje. Vše začíná tím, že Sally, Magda a Naďa nakupují. Pak jdou do McDonalda a tam se Sally poprvé v životě zalíbí nějakému klukovi (Dana nepočítá). Jmenuje se Russel. Nejdřív se tak seznámí a pak jdou spolu do parku. A tam se líbají. Jenomže když Sally zjistí, že už je už skoro půlnoc, okamžitě řekne, že musí jít domů. A tam ji čeká peklo. Táta na ni křičí, nevlastní máma Anna pláče a Sally od táty dostává domácí vězení. Ale i tak se tajně (jen s vědomím Anny) dostane do nákupního centra Floverfields, kde se měla setkat s Russelem. Čeká a čeká, ale on nepřichází.. S pláčem odchází domů. Kamarádky ji potom utěšují a zpívají si písničku od oblíbené zpěvačky, aby na Russela zapomněla. Takže se zdá, že je všechno v pohodě. Ale Russel tam chtěla přijít. Sally čeká doma překvapení. Jak celý tento příběh skončí, si zase můžete přečíst.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 25. october 2012 at 15:48 | React

Já tu spisovatelku zbožňujuu! :) První nástrahy jsem viděla v knihovně a už několikrát jsem si říkala, že si jí pujčím. :) Až příště půjdu do knihoviny, určitě se na ní mrknu! :)

2 Ivett Ivett | 25. october 2012 at 15:50 | React

[1]: Já taky.. Tak to se určitě mrkni, je skvělá! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement