Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Shrnutí za celý víkend + pondělí :)

8. october 2012 at 20:13 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahojky!
Úplně nejdřív bych vám chtěla říct, že zítra bude asi určitě nová rubrika o kosmetice a hned zítra vám tam chi nafotit pár nových věcí co jsem si objdenala. Takže zatím to bude jenom takový ic moc, ale časem se to zase jakoby rozroste :D A teď už k článku. Takže začnu sobotou, ale moc si toho nepamatuju, takže to bude krátké.
Takže první věc je, že mamka nebyla celý den doma. Přijela až okolo osmé večer, protože byla na nějakým zájezdě nebo co. Takže super :D Ráno jsem si nejdřív utřela prach v pkoji, v obýváku, pak jsem umyla vanu, umyvadlo a ještě jsem vysála. A potom na mě babička křičela, že nic nedělám :D Je to normálníí?? (ne:D) No, pak jsem byla na počítači. Po obědě taky a asi tak okolo třetí přišla kámoška. Nejdřív jsme se jely projet na hřiště a tam jsme tak možná hoďku kecaly a pak jsme jely k nám. Byly jsme u mně v pokoji na počítači a dělaly různý blbiny :D Asi kolem šesté (?) odjela. A já jsem byla na počítači. Tak okolo té osmé přijela mamka a pak jsem se osprchovala, povečeřela a večer jsem se chtěla dívat na film v počítači, ale stihla jsem jenom kousek.. Jo, ještě jsem vám zapomněla říct, že mi ten den dala mamka koženou (koženkovou :D) bundu. Já jsem ji chtěla dlouho a jo, líbí se mi.. Možná vám ji sem někdy dám :D Ták a tolik k sobotě.
V neděli ráno jsem šla zase do kostela (nen že by se mi chtělo, ale co už :D). Celou neděli tady balo hnusný počasí - nejdřív jenom pršelo, ale pak s k tomu ještě přidala ukrutnej vítr.. A já jsem se skoro celý den zase a zase učila.. Už mi z toho hrabe..:D Zeměpis, příraz a ájinu. A ten příraz jsme nakonec stejně nepsali :P Po obědě jsem se ještě učila a pak jsem se dívala na televizi. A potom jsem byla na počítači :D No a potom jsem se ještě tak učila. A večer jsem ůbec nestíhala tu kontrolu AFFS, protože jdyž už jsem to měla jednou hotový, tak se mi to pak zase posralo..:P (doufám, že se mi to nestane teď:D) No a to je asi tak všechno.
A dneska bylo zase pondělí (chápete to?! :D). Takže ve škole nic moc teda.. No čeština byla ještě v pohodě. V ájině jsme psali test na slovíčka minulého času a to je taky v pohodě. Pak matika... Tam jsem dostala jenom 3,5 bodů z 5 a to tam bylo 8 příkladů!! A dneska jsme psali další test, taky za 5 bofů a teď tam bylo 10 příkladů.. Tak jako fakt.. nenormální :D Pak byl příraz a tam nás do konce října bude učit nějaká učitelka, která je tu na praxi a je to teda strašný... Teda ani tak ne, ale strašně se tdržuje tím povídáním a nestihli jsme zápis, takže si ho máme doma dodělat podle dvou stran z učebnice :P Se na ni můžu vykašlat :D D ějepis byl taky v pohodě. Mimochodem víte co? Zítra nejsem ve škole! Protože jdeme na dějepisnou exkurzi. No, ne že by se mi tam nějak chtělo, ale lepší než škola :D Jedeme do archeoskanzenu Modrá a na Velehrad. Sice jsem tam už jednou byla, ale to je jedno :D Ale foťák si bohužel neberu, takže fotky nebudou :) Asi.. Možná tak pár nekvalitních z mobilu :D A zeměpis byl celkem v pohodě. Psali jsme tam test na tu druhou část těch států v Africe, z toho očekávám tak dvojku, pak jsme dostali známku z minulýho testu (dvojka :D) a příště budou psát ti co neosali některý test, což jsem i já, protože jsem tu ten jeden den nebyla a oni zrovna psali test :P Ale pak jsme se chvilku dívali na fotky ze sběru papíru :D A potom jsme psali zápis. Ale na konci hodiny tam pustil nějakou reportáž asi tak na 10 minut takže pohoda.. Po obědě jsem s kámoškou šla čekat ven na mamku, se kterou jsme potom jeli do výtvarky. Ještě tam s náma byla jedna kámoška, tak řekla ať jdeme k ní, že si tam hodí batoh a pak jsme tam šly ještě čekat (my na moji mamku, ona na kámošku). Když jí přišla kámoška, tak odešla a my jsme tam zůstaly. Ale byla celkem sranda, i když jsme mrzly :D Když konečně dojela mamka, tak jsme jely do výtvarky. Dneska jsme tam dělaly něco o kompozici a kontrastu. Takže vpohodě. Ale bude to byvat až do 17:50.. Takže se budou moje, mamka, kámoščina a ještě jedné kámošky střídat a vždycky pro nás jedna dojede. Takže jsme dojely tak okolo šesté. No a od té doby jsem na počítači a píšu na blog články...:D Takže to je asi všechno... Je toho dost že.. Doufám, že dneska nebude tolik obrázků.. Mějte se! ;)

Tenhle outfit NENÍ můj..:)
greyveins: untitled by asya baranova on Flickr.
v
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement