Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Sněhurka a lovec..:)

21. october 2012 at 18:42 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahojky!
Tak konečně jsem se dostala k nějakýmu tomu filmu. Dívala jsem se na něj včera s kámoškou a dneska jsem se ještě dodívávala. No, stáhla jsem si ho před nedávnem a už delší dobu jsem se na něj chtěla podívat. Hlavně kvůli tomu, že v něm hraje hlavní roli Kristen Stewart, kterou mám ráda z Twilight sagy. Ani moc nevím, co jsem od filmu Sněhurka a lovec očekávala, ale tak asi si každý pod jménem Sněhurka představí takovou tu klasiku... No, prostě pohádku o Sněhurce, že :) Vlastně takový ty základní kořeny to má v této klasické Sněhrce, ale jinak se od ní celkem liší. Není to moc pohádka, spíš takový... měnší horor.. No, možná nějaký pohádkový horor, jestli to existuje :D Takže začátek je stejný jako u běžné Snehurky - králi a královně se narodí dcera Sněhurka, královna umře, král se ožení s krásnou... ženou a tu noc ho ta žena zabij.. Posem je to ještě celkem podobný, ale od této části se to začíná trochu lišit. Trochu hodně :D Nochi vám psát úplně clý film, ale něco vám napíšu..:) Takže vlastně "králoství nastanou zlé časy..:D". Když je Sněhurka dospělá, královna se z toho jejího zrcadla dozví, že když ji zabije, bude nesmrtelná a nepřemožitelná.. Takže pošle jejího bartra, aby ji zabil. Ale Sněhurka ho dost ošklivě napdane hřebíkem a uprchne z dlouholetého domácího vězení vě věži do Temného lesa. Takže tam královna pošle lovce, abgy ji přivedl a že mu odmenou za to přivede zpět na svět jeho zesnulou ženu. Jenomže Sněhurka mu, až ji najde, řekne, že ho chce stejně jako ji jen zabít a pak mu to ještě potvrdí bratr královny a tak jsou lovec a Sněhurka na útěku. Nejdřív jsou v jednom asi městě, kde je ale potom najdou a tak jdou dál až narazí na trpaslíky, ale ne ty klasický, ale prostě trochu... jiný...:) A jak to je dál, na to se buď podívejte, nebo jestli vás to nezajímá, tak ne..:)


HLAVNÍ ROLE:
Sněhurka - Kristen Stewart
Lovec - Chris Hemsworth
Zlá královna Ravenna - Charlize Theron
Princ William - Sam Claflin


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zuu:* Zuu:* | Web | 21. october 2012 at 19:51 | React

strašne pekný film :) nemám rada Kristen,ale tu bola celkom v pohode :)

2 Ivett Ivett | Web | 21. october 2012 at 20:15 | React

[1]: Fakt? Já ji jako herečku mám ráda..:) Ale film byl krásný ;)

3 Andy Andy | Web | 22. october 2012 at 19:51 | React

ještě jsem ho neviděla , ale chtěla bych ho vidět :)

4 Ivett Ivett | 24. october 2012 at 16:58 | React

[3]: Jestli chceš, klidně si ho stáhni na odkaze v článku.. A neboj se, sama jsem si ho z té adresy stahovala a je naprosto bezpečný..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement