Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

November 2012

Purple and white outfit ;)

30. november 2012 at 20:56 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Tak nejdřív se chci omluvit, že píšu článek až teď a další už nesitihnu. Zítra budou určitě 2-3. Páni, strašně to letí, že.. Zítra uř začíná prsinec, za chvilku tu budou Vánoce... Aw, strašně se na ně těším :D To mi připomíná, že zítra změním dess. Nejdřív dám obrázek v záhlaví a pozadí a pak mi asi bude chvilku trvat, než udělám zbytek, ale i tak doufám, že se bude líbit..:) A to je asi tak všechno.. Jo, ještě chci říct, že jsem dneska změnila dess (hodně :D) na tumblru, tak se kdyžtak mrkněte, je TADY. ;) Ale nějaký novější obrázky tam zatím nemám :D Tak se mějte! ;)


29. 11. 2012 ;)

29. november 2012 at 20:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Takže nakonec už dtihnu jenom jeden článek, ale snad nevadí ;) Dneska jsem ráno šla do školy a jelikož se dneska hrál florbal, chtěli jsme se tam jít v kěteré hodině podívat, protože skoro všechny ostatní třídy šly. Ale ti zas*aní učitelé nás nechtěli pustit. "Demonstrovali" jsme v matice... No, prostě jsme zůstali celou hodinu stát.. Teda ne celou, pak už jsme si sedli. A ptali jsme se i v dějepise, aby nás pustila, ale ona tam s náma nechtěla jít.. No, už to nebudu řešit, ale fakt mě to naštvalo. Takže o škole psát jinak nebudu. Odpoledne jsem jela domů a dívala se na televizi a přitom psala úkoly. Na půl čtvrté jsem šla do flétny a přišla jsem v pět. Pak jsem byla chvilku na pičítači. Asi v sedm odjeli rodiče do Zlína na Partičku, takže budeme až nějak do deseti (jenom?!) se segrou samy doma. A před chvilkou jsem ještě dopsala něco do soutěže v angličtině. A teď se hodlám jít zabalit do peřiny a pustit si film, buď v televizi nebo na počtači. Konečně bude za chvilku víkend. Nevím proč, ale pořád si myslím, že zítra už je sobota :D No to je jedno. Takže zatím ahoj! ;)

7souls: (by andrew gowen)Outfit with dress :)

29. november 2012 at 18:48 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Tak dneska stihnu kromě outfitu ještě 1 - 2 články.. Spíš to vpadá, že jeden, ale možná i druhý...:) A outfit je dneska se šaty a je do takové... No, do takového odtstínu zelené a částečně stříbrný.


Rychlý outfit + sorry.

28. november 2012 at 17:52 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Moc se omlouvám, ale dneska je mi za prvé mizerně, takže nemám náladu na nějaký delší článek a za druhé stejně ještě musím dopsat dva "články" do školy + se ještě musím učit zeměpis :/ Ale je mi fakt hrozně - od pondělka mě bolí v krku, dneska jsem dostala rýmu a ještě mě příšerně bolí hlava.. Tak doufám, že jste na tom líp ;) Mějte se a ještě jednou sorry ;)


I never won't be a pink-girl..:D

27. november 2012 at 19:32 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Fakt sorry, ale dneska stihnu jenom outfit, protože musím ještě napsat hromadu věcí. Jednak další část témat na olympiádu v angličtině a dneska se mě jedna učitelka zeptala, jestli nepéšu nějaké povídky, básničky atd. a jestli bych jí mohla něco přinést, protože přišla nějaká soutěž. Takže jsem teď doma rychle sepisovala nějaký příběh. Nebo takhle: já jsem měla čádtečně rozepsané dva příběhy, ale neměla jsem nějak čas je dopsat. A ten jeden bude v závěru určitě blbina (no, možná :D) a ten druhý mi přijde takový..trochu trapný :D No, tak se ještě uvidí.. Ale určitě nestihnu napsat celý příběh, takže kdyby fakt něco chtěla, tak narychlo sepíšu nějakou básničku no..Ale spíš mi jdou příbhěy..:) Tak teda uvidíme.. A outfit je dneska takový.. růžový? :D Nemyslete si, že jsem nějaká růžová pipina, ale potřebovala jsem něco rychlýho..:D Tak se mějte! ;)


25. 11. 2012 (za včerejšek ;))

26. november 2012 at 20:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak konečně nějakej článek :D Napíšu za včerejšek, protože o dnešku se mi psát nechce..Nebyl nějak zajímavej :D Na, takže včera ráno jsem byla na počítači.. Pak jsme poobědvali..Mňam, měli jsme řízek s hranolkama :D Na oběd přijely sestřenice atd (prostě rodina :D) z Olomouce. A s malým Matýskem. Řeknu vám, že to je nejhodnější a nejroztomilejší baby na světě :D A sestřenice mě a sestře včera dovela hromadu značkovýho oblečení, takže někdy v týdnu čekejte článek ;) A protože je fakt bohatá, tak jsou to znaočkvý věci.. (já vím, chlubím se no a? :DD). A za 14 dní (nebo za 3 týdny) bude mít druhá sestřenice mimi..:D Už se těším, tentokrát to bude holčička ;) No, pak jsem šla domů a byla na PC. Potom jsem vysávala. A pak jsem byla asi až do večera na počítači. A jelikož jsou moji rodiče ichtilové (jsem jejich velkej hater :D), řekli nám ať jdeme spát už v osm! Rozumíte tomu? Ale stejně jsem usnula až po půloci :DD Á už se těším na čtvrtek, protože naši jedou večer do Zlína na Partičku! Hurá! :D No, tak to je tak všechno..:D Mějte se! ;)tangledleaves: texas star


Outfit pink and white ;)

25. november 2012 at 20:25 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Nejdřív se omlouvám, že tu nebyl dneska článke, ale měla jsem řekněme... ztísněný čas? No to je už jedno :D Doufám, že stihnu napsat ještě jeden článek a kdyby ne, tak mi promiňte. Ale určitě tu někdy v týdnu čekejte něco do kategorie shopping, protože sestřenice mi dneska dovezla strašně moc oblečení, takže až se opere, bude článek ;) A outfit je tentokrát růžovo-bílý (po kolikáté?) a trochu podobný včerejším. Tak snad se bude líbit ;)


24. 11. 2012 - Konečně good day! :D

24. november 2012 at 20:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Yes! Konečně dobrej den!! Jo, mám dneska dobrou náladu.. Takže jaký byl ten good day?? No, super :D Prostě ráno jsem asi tak hodinu, dvě jenom ležela v posteli. Pak jsem posnídala atd. a jelikož mamka se sestrou měly v 11 odjet do TYMY na sestřinu soutež, měla jsem ji namalovat.. Bohužel jsem zapomněla foto, mohla jsem to sem dát (bylo to moje mistrovské dílo :D ) A mamka jí udělala vlasy - takový drdůlek, který hooodně zlakovala a nastříkala ho takovýma těma třpytkama. Pak odjely a já jsem byla na počítači (jak jinak :D). Po obdě pro mě ve dvě měla přijít kámoška a jelikož jsme měla v hlavě nějak posunutý čas, myslela jsem si, že v jednu už jsou dvě. Pak jsem si to uvědomila, tak jsem ještě utřela prach, umyla vanu a vysála pokoj a pak jsem ještě chvilku byla na počítači. S kámoškou a s její sestrou jsme se šly podívat na hřiště, které dneska otevřely, ale podle nás jsou to zbytečně vyhozený peníze, protože už tu jsou 2 hřiště. Kdyby místo toho třeba spravili cestu nebo udělali cyklostezku, ale protože jsou to ichtilové, tak vyhodí peníze za kraviny :D Pak jsme šly ke kámošce domů a dívaly se na jeden seriál.. Pak jsme si pustili Twilight - Stmívání. I ♥ it :D U kámošky jsem byla do pěti. Pak jsem šla domů a naštěstí nahoře nikdo nebyl, takže jsem byla na počítači.. Pak jsme si ještě musela skládat oblečení a to je asi tak všechno. Takže jak vidíte, měla jsem dneska fakt supr den :D No, tak se zatím mějte a zítra doufám přidám trochu víc článků (i když nwm). Ahoj! ;)


vectate: What the fuck is this.2 outfits ;)

24. november 2012 at 20:26 | ♥Ivett♥
Ahojky!
Mám tu dneska rovnou 2 outfity najedou.. Přijdou mi takový podobný :D Sice každý do jiné barvy, ale takový hodně stejný.. No snad se budou líbit ;)To co potřebuji.. Nebo chci?

24. november 2012 at 18:10 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Ahojky!
Tak jsem se po delší době zase rozhodla napsat něco málo k témetu týdne. Ale nejdřív trochu odbočím, protože chci ještě napsat, že asi v nejbližší době natočím další videoodpověď, ovšem v mnohem lepší kvalitě. Takže jestli ji udělám, budu ráda, když mi ještě napíšete nějaké otázky. SEM a protože je jich teď málo, tak tam dám i nějaké otázky z ask.fm ;)
A teď k tématu týdne. To, co potřebuji.. Tak takových věěcí bych vám sem samozřejmě mohla napsat požehnaně, ale to jsou všechno věci, které chci. Seznam věcí, které doopravdy potřebuji je taky delší, ale jsou to vážně věci, které řekněmě až smrtelně pořebuji (?). Samozřejmě většinu těch věcí, také chci, ale z velké části je potřebuji. Napíšu vám tady po odstavcích takový seznam, která bude v celém článku ("Whole article").