Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 11. 2012 :)

1. november 2012 at 18:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Ták a už zase o měsíc víc.. Je to takový divný, že jsem dva měsíce ve škole, ale přitom jsou to jenom dva měsíce..No každopádně už aby byl konec školního roku.. Nebo přinejmenším Vánoce - vánoční prázdniny.. A teď tedy k mému velmi nezajímavému dni. Ráno byl první hodinou ve škole zeměpis. Celou hodinu jsme psali zápis (pořád ještě k Africe :P) a na posledních 10 minu nám dal ten pitomeček test (čtení mapy).. Samozřejmě jsem to všechno nestihla.. Fakt úplně miluju testy na konci hodiny..:P Následovala čeština. Naše třídní je už nějak 2 nebo 3 týdny nemocná a včera a dneska přišla tak "na návštěvu", ale s námi mluvila až dneska. A v češtině nám představila novou učitelku, která ji bude zastupovat ve všech třídách ve všech předmětech, které učí, protože tu ještě asi celý listopad nebude. Nevím proč, ale prostě na první pohled mi byla taková.. nesympatická. Ale myslím, že je celkem v pohodě. Takže v češtině jsme potom psali takový sloh na téma český jazyk, ale mohli jsme tam psát i jakékoli myšlenky, co nás právě napdají.. Dále měl být tělocvik, ale protože se v tělocvičně hrál florbal, měli jsme volnou hodinu na počítačích. Super! :D Pak byla matika a tam jsme psali pracovní list na zlomky.. :P V dějepisu jsme potom zase psali strašně dlouhej zápsi, ale jako v pohodě no :D A pak byla občanka, kde nás zase měla ta nová a ptala se nás, co jsme dělali naposledy, tak jí kluci řekli, že jsme probírali dospívání a všichni se k tomu samozřejmě přidali, i když to jsme letos vůbec nebrali..:D Ale byla sranda..:DD Třeba když se spolužák zeptal jestli se dají spočítat spermie nebo, když se druhý spolužák zeptal, jestli se dá z puberty vyspat a spolužačka: "A ským?" :D Zabila :D Nebo ještě třeba řekla učitelka, že se holky zamilovávají třba do učitelů a višchni okamžitě vyprskli smíchy.. Upřímně, představit si, že je někdo zabouchnutej do jednoho učitele je dost... legrační, divný, směšný, trapný..:DD Po obědě jsem jela domů a dívala se na televizi. Na půl čtvrté jsem šla do flétny. Přišla jsem v pět a byla na počítači, kde jsem doteď.. Dám vám sem parodii na písničku od Justina Biebera - Boyfriend..:D A zase pár těch obrázků no :) Mějte se! ;)


sixthseason: The_Birds_Supernew by coreyfishes on Flickr.

1wantchange: walkway

supremecat-s: just reblogging my post from last year

richmondcee: I’d die to live here.

sk-a-te: if i get this to 10k notes i’ll cry
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lucy Lucy | Web | 2. november 2012 at 10:32 | React

Hezkej blog! :D

2 Ivett Ivett | 2. november 2012 at 15:08 | React

[1]: Moc děkuji..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement