Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

13. 11. 2012 ;)

13. november 2012 at 20:33 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Hi!
Jak už jsem psala, tenhle článek bude fakt v maximálním spěchu. Takže myslím rovnou začneme. Ve škole to dneska celkem..ušlo :) V matice jsme začali probírat násobení zlomků, omg! V češtině jsme dostali známky z diktátu, ktrý jsme psali včera a bylo 11 pětek.. A víte co? Já jsem byla jediná, kdo měl jedničku..:D Dobře já! (sranda) :D Angličtina v pohodě, hudebka taky a pak byl zase tělák. Skákaly jsme přes švihadlo a s tou učitelkou to bylo fakt utrpení. A mě v jednom kuse napomínala.. Že prý se mipořád rozvazují boty, a že jsem neupravená, protože mi padají vlasy do očí.. atd atd..:P (se*u na ni :D) A informatika byla tay v pohodě.. Pak jsem jela domů a... dívala se na televizi a pak byla skoro celu dobu na počítači.. A řed chvilkou mamka chtěla ať něco zahraju na kytaru, abych si to procvičila, protiže tam zítra hdu, tak jsem cvičila no..:P Jak jsem řekla, dneska to bude krátký a taky teda je :D Ale aspoň nemusíte číst ty dlouhý romány, co někdy píšu no :D Tak se mějte! ;)
totesyourmate: Inside the wave - Gif by me

hcnunconscious: Want this now.

kimmismiles: let the words slide… Olive you, the little things you do <3

sinkyourlungs: I’m cryingpremiium: relevant


hellanne: (by Sarah Ann Loreth)


-olly: Light of Hope.


diggingforkryptonite: mju - medieval street by johnnytakespictures on Flickr.

travelthisworld: sit down and enjoy the sun ♦ Bavaria, Germany | by Steffi-Helene


katekiedis: Moscow City on Flickr.dr0pdeadvanity: lights | Tumblr on @weheartit.com - http://whrt.it/RLwcnIcitieslight: New York, USA


Obrázků je zase pro změnu hoodně..:D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement