Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

15. 11. 2012 :/

15. november 2012 at 21:16 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!


PROSÍM, HLÁSNĚTE PRO KÁMOŠKU ČÍSLO 14 - MACÍK! STAČÍ, KDYŽ SJEDETE DOLŮ DO ANKETY A HLÁSNETE PRO SOUTĚŽÍCÍHO ČÍSLO 14 - MACÍK. PROSÍM O TO HLAVNĚ JAKO AFFS VŠECHNY SVÉ AFFS A SAMOZŘEJMĚ I OSTATNÍ! BUDU VÁM NESKONALE VDĚČNÁ A UDĚLÁTE RADOST ÚŽASNÝMU ČLOVĚKU (A ZABERE VÁM TO TAK MAX. 10 SEKUND) DÍKY! ;)

A teď fakt v rychlosti k dnešku. Nebudu popisovat školu, jenom řeknu to, že máme na záskok za naši třídní jednu novou a je to velká kráva.. Radši vám ani nebudu psát, co všechno nám říká ať děláme, ale je to fakt... no strašný člověk :D Takže po škole jsem jela domů a co si myslíte že jsem dělala? Jo, pustila jsem si telku a psala úkoly... Úžasný že. No, kdybyb to byly normální úkoly, tak to je ještě v pohodě. To byly ale jenom do matiky a ájiny. Pak jsem měla napsat jakousi debilní úvahu o Kráse a o Kýči, což ani pořádně nevím co je :D Pak si ještě budu muset udělat debilní prezentaci do občanky. A musíme vyznačit v jednom článku z čítanky co nám přijde vtipné..:P A ještě vypsat z milionu článků výspisky.. A ta učitelka na záskok nám dneska dala povinnou četbu - buď pohádky od Boženy Němcové nebo Karla aromíra Erbena nebo Starořecké báje a pověsti nebo Staročeské báje..:P No, pak jsem šla do flétny a přišla v pět. Dělala jsme ještě nějaký úkoly a pak jednu prezentaci. Prostě jenom škola. A teď mě mamka máýlem zabila za to, že mám 3 trojky..:D Věřili byste tomu? Prý že, když něco nehcápu, tak jí mám říct a podobný s*ačky..:P Fakt mě už se*e celej svět.. Tak doufám, že jste se aspoň vy měli líp než já.. Mějte se! ;)


bmrgould: Meteor Shower (by tmo-photo)


spacettf: Dark Sky Reflections by emperor1959 on Flickr.


farfrom-0ver: ~19ninety2: Autumn in Casentino (by David Butali) 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jacqueline Jacqueline | Web | 16. november 2012 at 17:44 | React

Hlásla jsem ti :)

2 Ivett Ivett | 16. november 2012 at 17:55 | React

[1]: Mockrát děkuji! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement