Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

17. 11. 2012 ;)

17. november 2012 at 20:20 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Tákže dneska fakt asi v největší rychlosti, co můžu sem dávám článek za celý den ;) No takže ráno jsem se učila... zeměpis :P Budeme psát slepou mapu :P Ještě se budu učit zítra, ale už toho nebudu mít tolik, takže stihnu snad víc čláků ;) Potom jsem byla chvilku na počítači a pak jsem zašla na chvilku za babičkou. Pak jsme šla ještě domů a dělala takový D.Ú. Pokoušela jsem se napsat úvahu na "Kýč", alë nic mě nenapadalo.. No, pak to ještě trochu upravím .D Mamka mi řekla, ať jdu za babičkou, umýt zem, tak jsem šla.. Když jsem přišla, dívala jsem se na televizi a přitom šila záložku do PVPéček. A pak jsme pekli perníčky.. Jako vždycky jsem ujídala těsto :D (taky vám tak strašně chutná? :D). Dělaly jsme je s mamkou a se sestrou asi tak.. hoďku a něco až dvě... Zítra je budeme zdobit. Po upečení perníčků jsme si na PC zapla film a šila ty záložky. Nebo, sithla jsem jenom jednu. Na druhou se chystám teď a třetí udělám zítra ;) Tak to je vše. Hodlám přidat opravdu pár obrázků, protože fakt pospíchám, takže doufám, že mě zase nechytne nějaká obrázková mánie..:D No nic. Mějte se! ;)omnisc1ence: Why can’t i have this in Portugal? :cbendgravity: literally cannot wait for christmas
amnvsia: HFF! by benjiphig on Flickr.

just-wanna-travel: Venice, Italy
o-dyssea: ☾ indie, nature , spiritual here ☆

Morning Flight

definitelydope: Wahclella Falls (by photosbysomeguy)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 V. V. | Web | 18. november 2012 at 10:54 | React

Perníčky a těsto je skoro to nejlepší na vánocích! :D

2 Ivett Ivett | 18. november 2012 at 11:40 | React

[1]: Přesně :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement