Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

22. 11. 2012 ;)

22. november 2012 at 20:44 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Čau!
Dneska opět v rychlosti článek za celý den ;) Takže ten byl.. strašný :P Ve škole celkem nuda.. V zempěisu jsme psali test - v pohodě. V češtině nás bude zkoušet na vyjmenovaná slova :P V těláku jsme hráli přehazku s klukama a když zrona nějaká skupina nehrála, tak jsme si měli vzít mericimbál (nebo medicimbál?) a měli jsme s ním běhat několikrát schody nahoru a dolů.. Matika celkem ušla.. Dějepis taky. A v občance jsme nejdřív někteří přednesli nějakej ebilní referát, pak si zkontrolovala, jestli jsme napsali D.Ú. (úvaha o kráse a kýči) a to je asi tak všechno. Pak jsem jela domů a měla jsem fakt nabito. Nejdřív jsem si psala úkoly (sice u televize, ale to je jedno :D). Pak jsme se učila přírodopis - 5 a půl stránek, kdo se do má do p*dele naučit??!! Potom jsem šla do flétny. Přišla jsem v pět a zase se učila.. No, nejdřív mě mamka ještě zdrbala, že mi vychází 2- z matiky, protože dneska byly třídní schůzky. Ale jinak si myslím,že mám známky celkem v pohodě... No, mám samý jedničky a z fyziky 1-2, z matiky 2-, ze zeměpisu 2, z těláku určitě 2 (doufám že ne tři!) a možná z PV´éček 2.. A to je myslím všechno /moje nejhorší známky na čtvrtletí a já je beru už aj na výzo).. No, pak jsem se teda ještě učila, ale naučila jsme se jenom něco a na zbytek jsem se vykašlala.. Konečně bude zítra pátek, ani nevíte, jak se těším na víkend..:') Kromě toho v sobotu jede ségra na soutěž a mamka s ní (a možná i taťka) takže bud klid..:D Ale víte co bych ještě chtěla? Jít na Rozbřesk..:D Ale asi na to s kámoškou půjdem až to bude bez tiulků, super, už se těším..:D No nic.. Tak se mějte! ;)

wittlepamela: •

tel0s: Big Sur and Fog (by Terry Foote)danseurs: (by >rozzy)

meg4nnn: untitled by lens face on Flickr.


ohiwaslost: Manchester (by colinquinn)


solemngrave:
everything-relatable: Want more personal?

smellys0cks: Autumn by Habub3 on Flickr.


chemical-valley: Beautiful dogs


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lusíí* Lusíí* | Web | 22. november 2012 at 20:58 | React

To ti závidim ten klid:D. Všichni ti někam odjedou:D).
Jinak ten Rozbřesk chci taky vidět:) Ale počkám a potom si ho stáhnu na netu, ale kino je přeci kino!:D

2 Ivett Ivett | 23. november 2012 at 17:51 | React

[1]: Já si ho taky stáhnu, ale v kině bych ho fakt vidět chtěla..:')

3 Mrs.Wen Mrs.Wen | Web | 23. november 2012 at 19:24 | React

Vy máte tělák s klukama? My máme holky a kluky zvlášť..

4 Ivett Ivett | 23. november 2012 at 19:38 | React

[3]: My taky ale obě skupiny byly v tělocvičně, takže jsme hráli dohromady přehazku ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement