Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

24. 11. 2012 - Konečně good day! :D

24. november 2012 at 20:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Yes! Konečně dobrej den!! Jo, mám dneska dobrou náladu.. Takže jaký byl ten good day?? No, super :D Prostě ráno jsem asi tak hodinu, dvě jenom ležela v posteli. Pak jsem posnídala atd. a jelikož mamka se sestrou měly v 11 odjet do TYMY na sestřinu soutež, měla jsem ji namalovat.. Bohužel jsem zapomněla foto, mohla jsem to sem dát (bylo to moje mistrovské dílo :D ) A mamka jí udělala vlasy - takový drdůlek, který hooodně zlakovala a nastříkala ho takovýma těma třpytkama. Pak odjely a já jsem byla na počítači (jak jinak :D). Po obdě pro mě ve dvě měla přijít kámoška a jelikož jsme měla v hlavě nějak posunutý čas, myslela jsem si, že v jednu už jsou dvě. Pak jsem si to uvědomila, tak jsem ještě utřela prach, umyla vanu a vysála pokoj a pak jsem ještě chvilku byla na počítači. S kámoškou a s její sestrou jsme se šly podívat na hřiště, které dneska otevřely, ale podle nás jsou to zbytečně vyhozený peníze, protože už tu jsou 2 hřiště. Kdyby místo toho třeba spravili cestu nebo udělali cyklostezku, ale protože jsou to ichtilové, tak vyhodí peníze za kraviny :D Pak jsme šly ke kámošce domů a dívaly se na jeden seriál.. Pak jsme si pustili Twilight - Stmívání. I ♥ it :D U kámošky jsem byla do pěti. Pak jsem šla domů a naštěstí nahoře nikdo nebyl, takže jsem byla na počítači.. Pak jsme si ještě musela skládat oblečení a to je asi tak všechno. Takže jak vidíte, měla jsem dneska fakt supr den :D No, tak se zatím mějte a zítra doufám přidám trochu víc článků (i když nwm). Ahoj! ;)


vectate: What the fuck is this.dailyautumn: early autumn by the69th on Flickr.mpdrolet: The Eiffel tower struck by lightning, 1902 Gabriel Loppé

farfrom-0ver: (by Matt Lief Anderson)


nucleurr: x
Ou..:/

photowhisperer: ►jessicagothen: Suha by *TobiasRichter


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement