Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

29. 11. 2012 ;)

29. november 2012 at 20:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Takže nakonec už dtihnu jenom jeden článek, ale snad nevadí ;) Dneska jsem ráno šla do školy a jelikož se dneska hrál florbal, chtěli jsme se tam jít v kěteré hodině podívat, protože skoro všechny ostatní třídy šly. Ale ti zas*aní učitelé nás nechtěli pustit. "Demonstrovali" jsme v matice... No, prostě jsme zůstali celou hodinu stát.. Teda ne celou, pak už jsme si sedli. A ptali jsme se i v dějepise, aby nás pustila, ale ona tam s náma nechtěla jít.. No, už to nebudu řešit, ale fakt mě to naštvalo. Takže o škole psát jinak nebudu. Odpoledne jsem jela domů a dívala se na televizi a přitom psala úkoly. Na půl čtvrté jsem šla do flétny a přišla jsem v pět. Pak jsem byla chvilku na pičítači. Asi v sedm odjeli rodiče do Zlína na Partičku, takže budeme až nějak do deseti (jenom?!) se segrou samy doma. A před chvilkou jsem ještě dopsala něco do soutěže v angličtině. A teď se hodlám jít zabalit do peřiny a pustit si film, buď v televizi nebo na počtači. Konečně bude za chvilku víkend. Nevím proč, ale pořád si myslím, že zítra už je sobota :D No to je jedno. Takže zatím ahoj! ;)

7souls: (by andrew gowen)
configuracion:

oh-hello-autumn: by brinkleycapriola

woodendreams: (by Vic Liu)

manolescent: Sunrise, Ship View

closert0theheart: q

bmrgould: Changing of the Guard | by Andy Kennelly


difetti: Lava fountain of Mt Etna volcano by volcanodiscovery on Flickr.


dunyayigezelim: I want to go to London.


dontwish-try: Pink life. - Spoki on We Heart It. http://weheartit.com/entry/44440939inc0mpletion: I love this.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement