Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

6. 11. 2012 :/

6. november 2012 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska to bude fakt strašně rychle, protože vůbec nestíhám a obrázků taky moc nebude. Popravdě jsem fakt trochu hrdá na to, že je tu článek aspoň jednou, dvakrát za den, protože každý den usínám s bolením hlavy, strašnou únavou, někdy i ubrečená a s představou, že takhle to bude bývat každý den.. Ale fakt se snažím dávat sem pár příspěvků.. Jinak dneska jsem se měla tak nějak divně.. no spíš blbě. Nebudu vám sem psát o předmětech, protože fakt pospíchám. A stejně by vás to nezajímalo :) Jenom tak, dneska jsem měla matiku, češtinu, ájinu, hudebku, tělocvik a informatiku..Prostě nuda. Po škole jsem jela domů a tam jsem se chvilku dívala na televizi a pak si psala úkoly. Na šest jsem šla do zumby. Tam jsem se tak procvičila no. Domů jsem přišla v sedm a teď jsem ještě unavenější.. Je mi fakt mizerně.. Ale chci vám poděkovat, že i když tu je tak jeden, maximálně dva články za den a to nejsou moc rozmanité, tak i přesto pořád většina z vás se snaží komentovat atd. Jsem vám fakt vděčná... Mějte se! ;)
laevitas: maligne lake

manolescent: useless predictionthenationalpro: Nature Glenn Coco on We Heart It. http://weheartit.com/entry/40440195

unabletoventure: Houses of Parliament London (by Dick Bulch)


wonderous-world: ♡ the hippies ♡ on We Heart It. http://weheartit.com/entry/40533260

Tak nakonec je těch obrázků trochu víc no :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 7. november 2012 at 16:36 | React

taky jsem se měla dneska divně :/ a bolení hlavy mám furt :/..

2 Ivett Ivett | 7. november 2012 at 16:55 | React

[1]: no tak to jsme dvě..:/

3 Macík Macík | 7. november 2012 at 17:36 | React

Už tři dost mě vždy bolí hlava :\

4 Zuu:* Zuu:* | Web | 7. november 2012 at 17:44 | React

to bude asi tým počasím:/ tie obrázky sú krásne,trikrát som ich dookola pozerala,ani neviem prečo :))

5 Ivett Ivett | 7. november 2012 at 19:32 | React

[3]: Jo mě taky..¨://

[4]: No, u mě to možná bude i něčím jiným..:) Díky, mě se taky strašně líbí..:)♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement