Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

9. 11. 2012 ;)

9. november 2012 at 21:08 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Za prvé - mám v rozepsaných článek, který jsem chtěla dát místo dnešního outfitu, ale nestihla jsem ho dodělat a to na něm dělám asi od půl sedmé - je to fakt na dlouho, ale myslím, že by se vám mohl líbit.Takže zítra se ho pokusím dodělat a dám ho sem ;) A teď rychle ke dnešku, protože jako obvykle pospíchám..:) Ve škole to dneska bylo takový..na jednu stranu hrozný, ale zase byla sranda no..:D Ájina a příraz v pohodě, ale v pondělí budeme psát z obou test + zeměpis..:P A potom o přestávce jsem zjistila, že jsem ráno zapomněla zamknout šatny.. Jenomže ony byly zamklý a klíče nikde. A my jsme je potřebovaly, protože kámoška potřebovala jet k doktorce. Takže jsme všechn holky, co byly ve třídě (je nás pár :D) šly hledat klíče. Rozdělily jsme se..:D Já jsem šla s kámoškou nejdřív za jednou učitelkou a pak jsme šli do ředitleny a nic. Potom jsme šly za učitelkou, která měla tu přestávku dozor a taky nic Dokonce jsme se zeptaly aj uklízečky - nic :D Pak jsme šly ještě za školníkem a taky nic. Takže kámošce otevřela tu šatnu jedna učitelka náhradním klíčem a potom další fyziku jsme šly já a kámoška ještě kednou do té ředitelny. A tam je jednna učitelka našla na stole, ale říkala, že neví jestli nám je může dát. Tak nakonec nám je dala, ale řekla, ať se odpoledne ještě zastavíme. Takže jsme tam po obědě s kámoškou ještě šly a úplně jsme si myslely, jestli třeba budeme po škole nebo něco a ona nakonec řekla, ať teda jdem, ale ať si na to dáváme pozor..Super! :D No a pak jsem jela domů, dívala se na TV a pak byla vlastně až doteď na PC. Zato přes víkend se budu muset učit..:P Dneska vám sem dám i pár pohádkových animací, protože mě to nějak nakazilo :D Mějte se! ;)
Tumblr_m53u0uwqko1r5wvsto1_500_large
Tumblr_mb7zbppzgz1qiqy8mo1_500_large

Beautiful-beauty-cinderella-crystal-disney-favim.com-237392_large

Tumblr_mbh73imyrv1r96s17_large

Tumblr_m9yjxwbuoc1qhwi0mo1_400_large


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement