Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Článek za včerejšek..:)

4. november 2012 at 11:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jak kjsem slíbila, mám tu opožděně článek za včerejší den..Takže, ráno jsem se probudila, posnídala a utírala prach. Taťka byl včera v práci a mamka se sestrou jeli o půl desáté do TYMY na latinskoamerické tance, takže jsem byla dopoledne doma sama..:) Nejdřví jsem utřela prach a umyla vanu a umyvadlo a pak jsem byla na počítači..Celou dobu :D Po obědě jsem si napsala úkoly a dívala se na televizi. Mamka se sestrou přijely asi ve dvě a za chvilku přišla kámoška. Nejdřív jsme byly doma, dívaly se na televizi a kámoška mi pomáhala s tzakovou strašnou blbinou do PVP a asi o půl čtvrté jsme šly fotit ven přírodu..:) Na moje přášerné fotky se můžete podívat TADY. Byly jsme tam hooodně dlouho a už jsme úplně mrzly..:D Doma jsem ještě byla na počítači a večer jsem se dívala na film, ale nestihla jsem celý..:) No, je to sice fakt krátký, ale snad nevadí ;) Mějte se! ;)

kevinthebird: In the park (by Phlipp D)

furples: Ticknock Forest

forbiddenforrest: My magical railway by  David.Keochkerian  on Flickr.


celinenyc: Williamsburg Bridge.

sekkachi: Sky of Fire (by emanuelk)

inoperant: View (by sharpneil)

pandrina: Raven’s Garden by *LarsVanDeGoor

qtly: Quietus | Donald Cameron “Wonders are many, and none is more wonderful than the power that crosses the white sea, driven by the stormy wind, making a path under surges that threaten to engulf him…” — Sophocles


blacksheepboy-: (via | Flickr - Photo Sharing!)air-ahead: Quebec City, Quebecl-supreme: (by hans nøstdahl)

nosens: so this is xmas. (by Paddino)
l3link182: LaVieEnRose. by Zú Sánchezmirrormaskcamera: Natural History Museum, London (via Within and Without - The Far Queue)


isawatree: Time to stop for a while by =NGorska

 

1 person judged this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 4. november 2012 at 11:51 | React

tos mela dobrý den :)

2 Ivett Ivett | 4. november 2012 at 12:12 | React

[1]: Hm, taky si myslím..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement