Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

I like, love..:)

10. november 2012 at 17:44 | ♥Ivett♥ |  Tags..:)
Ahoj!
Tak jsem tu s dalším článkem.. Tentokrát je to po delší době takový..tag? :D Každopádně k věci - když jsem si dnes tak prohlížela náhodně blogy, na spoustě jsem viděla článek "I like" a tak jsem si řekla, že by nebylo špatné taky ho udělat...:) Článek je o věcech, které mám ráda..Fakt je, že jich je celkem opravdu hoooodně, ale tady jsem dala asi tak ty nejdůležitější.. Budu ráda, když mi napíšete njaký koment, třeba jestli máme něco společnýho atd.. ;)Čtení..♥ Mliju..:D

Móda..♥♥

Kosmetika..:)

Prázdniny...Tak neasi..:D

Hudba..♥Music♥ is my life..:)

Přátelství...:)

Černá barva ;)

4 nejoblíbenější zpěvačky - Rihanna, Miley Cyrus, Birdy, Emily Osment

4 nejoblíbenější herečky - Emma Watson, Kristen Stewart, Alyssa Milano, Holly Marie Combs ;)

4 nejoblíbenější herci - Drew Fuller, Robert Pattinson, Daniel Radcliffe, Matthew Lewis

Harry Potter♥ ;)

Twlight♥

♥Čarodějky ;)

2 nejoblíbenější spisovatelky - J. K. Rowling, Jacqueline Wilsonová

3 neoblíbenější knížky - Harry Potter, První slzy, Kluk od vedle ;)

Paříž...:)♥

Londýn..:')♥

New York ;)

♥♥San Francisco..:)

Tak doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněla a kdyby jo, tak to sem ještě dodám ;) Zatím ahoj ;)
 

1 person judged this article.

Comments

1 H. H. | Web | 11. november 2012 at 17:53 | React

Mám hrozně ráda Pattinsona a Kristen, ale nemám ráda stmívání :D  Mám trochu jiný vkus ne herce, herečky, zpěvačky a spisovatelky, ale jinak máme  rády stejné věci! :)))

2 Ivett Ivett | 11. november 2012 at 18:18 | React

[1]: :) Tak jasně, každý má rád něco jinýho. Ale super, že máe něco stejný ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement