Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Řetízek s mašlí - DIY ;)

17. november 2012 at 20:06 | ♥Ivett♥ |  DIY ;)
Ahojky!
Tak dneska jsem nakonec nic nestihla.. Proč? No, tak toho je víc - učení do školy, šití (do školy), nějaký úkoly do školy a dneska jsme ještě pekli perníčky.. Možná vám sem zítra dám pár fotek ;) Ale abych vás za tolik nezanedbala, tak sem dávám menší DIY a ještě určitě outfit a článek za celý den..:) No, vlastěn ten outfit už dneska nestihnu, takže místo toho vám sem dám jednu dobrou písničku, na kterou jsem dneska narazila ;)
A teď k DIY. Je to řetízek s mašlí a zase není mojí tvorbou. Takže na konci bude zase odkaz se zdrojem. V původním článku, k tomu nebyl napsaný návod, takže pokusím něco sesmolit..:D DIY bude v celém článku ("Whole article").


Potřeby:
-řetízek
-mašle
-koužky na řetízek (jimi se připevní mašle)
-pinzeta


Postup:
Kroužky uchopíte a otevřete pinzetou a nevlečete na mašli (z každé strany jeden a dejte je do rohu - viz. obrázek č.3). Pak je znovu pinzetou otevřete a už navlečené na mašli je "připevníte" k řetízku. A je to! Velice primitivní, ale myslím, že... krásný a... roztomilý? :D No každopádně to asi jednou zkusím :D

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kája Kája | 18. april 2013 at 19:41 | React

Moc hezké, určitě zkusim .. :-) ;-)

2 Ivett Ivett | Web | 18. april 2013 at 20:35 | React

[1]: To zkus ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement