Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

To co potřebuji.. Nebo chci?

24. november 2012 at 18:10 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Ahojky!
Tak jsem se po delší době zase rozhodla napsat něco málo k témetu týdne. Ale nejdřív trochu odbočím, protože chci ještě napsat, že asi v nejbližší době natočím další videoodpověď, ovšem v mnohem lepší kvalitě. Takže jestli ji udělám, budu ráda, když mi ještě napíšete nějaké otázky. SEM a protože je jich teď málo, tak tam dám i nějaké otázky z ask.fm ;)
A teď k tématu týdne. To, co potřebuji.. Tak takových věěcí bych vám sem samozřejmě mohla napsat požehnaně, ale to jsou všechno věci, které chci. Seznam věcí, které doopravdy potřebuji je taky delší, ale jsou to vážně věci, které řekněmě až smrtelně pořebuji (?). Samozřejmě většinu těch věcí, také chci, ale z velké části je potřebuji. Napíšu vám tady po odstavcích takový seznam, která bude v celém článku ("Whole article").

V prvé řadě láska.. Tvrdím, že bez lásky se nedá žít. Jestli se mnou souhlasíš nebo ne, to je tvoje věc, ale já to tvrdím a za tímto tvrzením si stojím. Kdybychom něměli ani jediného člověka na celém světě, který by nás měl aspoň malilinko rád, bylo by to jako by nám někdo vyrval z těla srdce. Podle mě je láska jako kyslík. Bez kyslíku nemůžeme dýchat, tudíž nemůžeme žít. Bez lásky nemůžeme milovat, takže taky nemáme sílu žít. I když si mnohdy myslíme, že na nás nikomu nezáleží, není tomu tak. I já si to říkám, téměř každou chvíli. Ale kdyby nás nikdo neměl rád, už bychom dávno ztratili naději a odvahu pro život. Takže pokud e s tebou hádají rodiče, je to proto, že tě mají rádi a záleží jim na tobě, pokud se s tebou hádá kamaráda, je to proto, že jí na tobě záleží a mnohdy má o tebe starost, pokud se s tebou hádá mladší sourozenec, projevuje tím, že tě má rád. Se straším sourozencem zkušenosti nemám, protože ho nemám a pokud se s tebou hádá kluk.. no, s tím taky zkušenosti nemám (jo, přiznávám, nikdy jsemžádnýho neměla :D).

Přátelství... Úzce souvisí s láskou. Na lásku máme asi hlavně kluka, ale když se potřebuje s někým pořádně vysmát a pobavit, vždycky jdem za kámoškou. Možná to sem ani nemám psát, protože takovou osobu už jsem našla, ale je to taky věc, kterou potřebuju.


Potřebuji zhubnout.. No, já vím, že to spíš chci, ale k životu to taky potřebuju ne :D Každopádně pár kil dolů by se mi hodilo. Fakt.

Vánoce.. To fakt hodně potřebuju. Taky milujete tu úžasnou vánoční atmosféru, máte radost, když se někomu líbí váš dárek, nikdo se nehádá, všichhni mají prima náladu, cukroví, perníčky, vánoční vůně..? Já jo a přesně to potřebuju. Trochu si užít..:)

Prázdniny.. Too vlastně souvisí s Vánocemi, ale fakt. Potřebuju si trochu oddechnout ode všeho: od školy od kroužků, od stísněného času, trochuu i od blogu, protože mi taky zabírá hodně času. Takže ty bych taky potřebovala.

Škola.. Teda tu nepotřebuju ani náhodou, ale chci tu spíš napsat, že si od ní potřebuju odpočinout. Hlavně teda od učení, úkolů, blblých známek, jak mě mamka pořád drbe kvůli škole atd. Prostě si od školy odpočinout.

Určitě potřebuju trochu víc zábavy.. Sice se teď směju mnohem víc než dřív (kdy to asi bylo? :D), ale stejně. Ale nejvíc se směju s Macíkem a taky si s ní vážně enjoy, takže to už zas tak nepotřebuju..:D

Dál potřebuju jít na nákupy. Fakt už jsem strašně dlouho nebyla a strašně mě baví obdivovat všechno to oblečení.. Sice to víc chci než potřebuji, ale fakt..:D A taky potřebuju koupit nějaké..

Dárky.. To je další věc co potřebuju.. Možná s kámoškama půjdeme teďka někdy do města nakoupit nějaké ty dárky, ale pro kámošky ve třídě něco objednám.. Jako vždycky :D

No a ještě bych potřebovala hudbu.. Potřebovala bych si poslechnout nějaký nový songy, takže mi klidně něco napište do komentů, buzdu jenom ráda ;)

Nevím nic víc mě nenapadá. Pod touto větou má každý úplně jiný představy, ale zamysleme se někdy nad tím, co doopravdy potřebujeme a nad tím co jen zoufale chceme. Tolik k tématu týdne. Mějte se! ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement