Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

December 2012

Happy new Year 2013!/ poslední letošní článek. :)

31. december 2012 at 23:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu zas a letos naposledy..:) Nejdřív chci nasat, že jsem si původně myslela, že tento článek bude trochu jiný. Koínkrétně takový, že ho začnu psát v 11, napíšu něco o dnešku a pak tady budu tak nějak kecat s vaším momentáůně nedostupným virtuálním já..:D Ale mamka mi právě řekla, ať už vypínám počítači, takže hold zase jako obvykle..:) Ale s tím rozdílem, že tento článek přednastavým přesně na půlnoc :D No takže o dnešku. Ráno jsem se překvapivě probudila až v devět..:) Posnídala jsem atd. a v deset mamka chtěla, abychom jeli já, sestra, mamka a taťka do Kroměříže na stadion bruslit. Takže jsme jeli.... Bruslení mám ráda, vlastně ho přímo miluju, alem asi po hodině už jsem myslela, že zdechnu..:D Nebolely mě nohy, to vůbec, ale bylo mi neskutečný horko.. Tak jsem si vyslíkla bundu, šálu a čepku, ale pořád mi bylo horko.. No, byly jsme tam do dvanácti. Pak jsme ještě jeli do Kauflandu, ale já jsem chtěla zůstat v autě. Celou dobu a i potom, když jsme jeli domů jsem posloichala moíje sexy písničky v mobilu..:D Domů jsme přijeli nějak okolo jedné a poobědvali grilovaný kuře, co koupili v tom Kauflandu.. Po obědě jsem šla na chvilku za babičkou a pak byla na počítači. Ve čtyři jsem se dívala na TV a pak ještě na jedno DVD. No a pak jsem byla na počítači. Ale vlastně jsem ještě nějak o půl deváté šla za babičkou i se sestrou.. A pak jsem povečeřela, byla na PC a teď jsem si četla.. Takže to je vše. A jinak - jaký si dáváte předsevzetí? No já hlavně, že už fakt musím zhubnout.. Aspoň 10 kilo :D Ne, tolik zas ne, ale fakt prostě musím něco zhunout.. A pak taky, že bych se mohla trochu polepšit ve škole, protože v poslední době je to se mnou zlý v zeměpisu, matice a fyzice, ale hlavně v zemplu..:P A pak taky tělák a asi i PVP, ale to nepočítám :P Tak už budu muset jít. Takže teď vám přeju hezký Silvestr a strašně šťstný nový rok, hodně zdraví atd. :) Prostě si ten nový rok co nejvíc užijte! Mějte se! :)


Silvestr outfit :)

31. december 2012 at 21:55 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Rychle tu dávám doufám, že aspoň trochu silvestrovský outfit a ještě vám nepřeji šťastný nový rok..:D No jako přeju, ale víc vám, ho budu přát v dalším článku, který hodlám začít psát za hodinu..:D Bude možná trochu zláštní.. No to je jedno :) Takže tady je zatím outfit a počkejte si na další článek ;) Zatím čau! :)


Rok 2012..:)

31. december 2012 at 21:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tento článek jsem viděla na několika blogách a řekla jsem si, že by nebylo špatné připomenout si a napsat, co se za uplynulý rok všechno přihodilo, protože už za několik málo hodin je rok 2013. Jo, já vím, všichni z toho asi dělají scény, jak kdyby měl být ten konec světa, ale stejně mi to nedá..:) Tak začnu.

LEDEN
Musím říct, že tady jsem si nemohla na nic vzpomenout a tak mě celkem zarazilo, když jsem se mrkla do kalendáře...Myslela sem, že se to stalo až v únoru, ale ne.. No, abyste věděli co - 11. ledna nám umřel pes...:'( Byl to dlouhosrstý jezevčík jménem Ben.. Byl to celkem šok, ale je pravda, že v té době už byl celkem špatnej. Stalo se to, když jsme šly ráno do školy..
No jinak k lednu už asi nic, teda kromě toho, že začal ten nový (starý) rok 2012. Ale vlastně jo..:D Dostala jsem první vysvědčení, kde jsem měla jakoukoli dvojku (jo já vím, jsem dobrá..:D ne sranda).. Pro upřesnění, poprvé v šesté třídě jsem měla jednu nebo dvě dvojky.. :D

ÚNOR
Únor, únor, únor.. Tak tady mě nenapadá absolutně nic.... Ale pamatuju si, že tentkrát ty jarní rázdniny byly naprosto úžasný.. Už asni moc nevím proč, ale byly.. A taky byla sranda, když jsme se sestrou spaly u kámošky :D

BŽEZEN
Tak k březnu mě nenapadá už vůbec nic.. Asi mám fakt špatnou paměť, ale prostě na nic nemůžu přijít..:/ Jediná, ale nedůležitá věc, co si pamatuju byla, že jsem naposledy (konečně!) s kámoškama a se sestrou chodila s tím trapným májem (jestli nevíte co to je, neřešte :D)

DUBEN
Tak jasně, trapný Velikonoce (sorry, moc je nemusím :D), ale jinak..?

KVĚTEN
Tak tady jsem oslavila 12. narozeniny (konkrétně 7. května) a... pamatuju si, že v květnu bylo strašně moc vystoupeních, to jsem ještě chodila do jednoho tanečního kroužku.. A jinak už asi nic významnýho.

ČERVEN
Taže přesně měsíc od narozenin, tedy 7. června jsem měla svátek. Ale ještě předtím, 5. června jsem si založila blog. Takže si počkejte ještě necelý půlrok do prvního výročí od založení blogu..:D Ten měsíc jsem taky chodila několikrát k zubařce (to vlastně i v květnu) s rpvnátkama a na poslední návštěvě mi řekla, že asi v lednu budu mít rovnátka dole a možná i nahoře..:P Ale ještě to není jistý..A co se školy týče, tak jasně že vysvědčení, na které jsem měla myslím 2 dvojky a taky úžasný týdenní ředitelský volno, takže o týden delší prázdniny, protože se ve škole našel nějaký prach z křídy nebo co, už si to moc nepamatuju.. Takže super :D A ještě 27. června měla kámoška narozeniny, ale teď už si nevybavuju, kdy přesně měla oslavu,,

ČERVENEC
Jo, prázdniny! :D No takže začaly prázky, teda vlastně nám začali ještě o týden dřív :D První týden v červnu jsme jeli na dovolenou do Jeseníků, nic moc.. Pak měla 7. července sestra narozeniny a 30. jsme jely se sestrou na týden k tetě.

SRPEN
Takže byly jsme týden u tety a to byl teda super týden :D Pak zase prázdniny doma, sranda s kámoškama, blbnutáí v bazébu atd. atd. A taky jste si mohli všimnout, že jsme s kámoškou pravideůně jezdily na kole a i bruslily. 26. srpna byly hody a pak už vlastně konec prázdniny..:/

ZÁŘÍ
No, řekla bych, že to je můj nejneobílbenější měsíc..:/ Takže začala škola, začala jsem chodit do sedmičky a prostě začalo samý učení..:P

ŘÍJEN
Tak tady mě napadá jenom jedna věc, a to, že jsem šíleně nesnášela školu, ale to i teď..:D Jinak fakt nevím..

LISTOPAD
Počkat.. To vlastně bylo asi ještě někdy na konci říjan.. No prostě nějak v této době odešla učitelka, ale prý, že se ještě vrátí, ale teď vlastně v prosinci jsme se dozvěděli, že je těhotná, což jsem tu už určitě psala.. A dostali jsme strašnou krávu na češtinu :P

PROSINEC
Takže poslední měscí byl celkem super.. Jediné co mě nšatvalo bylo, že naši byli o prázdninách (jako přes všední dny) doma..:D A pak jsem samozřejmě dostala hromady dárků, jak od kámošek, tak i doma, byly ty super prázdniny, který ale čtvrtkem skončí a teěd je Silvestr..

Takže tolik k mému uplynulému roku.. No, není toho moc, ale mám totálně krátkou paměť asi nebo co..:D Tak se mějte a ještě čekjete 1 nebo 2 články..:)

Pohádkové animace..:)

30. december 2012 at 21:07 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Tak nějak mě společně s Vánocemi chytly ty pohádky..:D No a tak jsem začala vyhledávat pohádkové animace. A chtěla jsem je dát na blog, takže tak činím.. Někde jsou obrázky, ale i tak jsou pohádkový no..:) Některý jsou celkem srandovní :D Asi se zítra vrhnu na nějaký filmový animace..:) Více v celém článku.

P.S.: Moc se omlouvám, ale tohle je pro dnešek jediný článek..:/ Neměla jsem moc času.. Ale zítra doufám budou min. 3 ;) Mějte se! :)
29. 12. 2012

29. december 2012 at 20:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Takže jako vždycky pospíchám (snad vás to už neotravuje :D), takže se pokusím být stručná..:) Stejně dneska byl poměrně.."stručný" den. Takže ráno jsem se vzbudila o půl osmé (v noci jsem zase ponocovala do tří ráno s mobilem v ruce, která mě už začínala bolet a tentokrát tam jsem četla v jedné kapitole.. všelijaký nechutnosti, ale povídka sama o sobě je fakt dobrá :D). No posnídala jsem atd. atd. a ještě si chviličku četla. Sestra byla asi tak hodinu, dvě na PC, ale nějak hodně mi to nevadilo, stejně jsem nevěděla, co bych dělala. A Sims jsem dneska nehrála, ale nemyslete si, že mě to omrzelo :D Zatím..:) Po obědě jsem tam chvilku byla a asi o čtvrt na dvě jsem šla dolů za babičkou, protože přijela teta. Ta mi dovezla asi 4 páry bot po sestřenici. Jsou to kromě jednoho páru kozačky, ale zase kromě jednoho páru mají fakt obrovský podpatky.. A co mě štve je, že mají všude jiný číslování bot.. Já mám 39, 40, ale jedny boty byly asi dovezeny z Itálie nebo co (tak to tam četla mamka), byly 38 a byly mi úplně v pohodě..:P Ve dvě jsme šly se sestrou za kámoškama, ale s mojhí kámoškou jsme se potkaly, když šla za prababičkou, tak jsem šla s ní a sestra šla za její kamarádkou. U kamarádčiné prababičky jí kámoška přinesla něco ochutnat a chvilku jsme tam byly.. Dala nám nanuk..:D Pak jsme šly ke kámošce domů. Chtěly jsme jít na PC, jenomže naše debilní sestry říkaly, že nás tam nepustí.. Nakonec to bylo celkem jedno, ale co nás naštvalo ještě víc bylo, že nás vyhazovaly z obýáváku.. Jak kdybychom neměly právo tam být nebo co :D Po asi hodině šly ven a my jsme tam konečně zasedly..:D A pak jsme se ještě dívaly na TV a kámoška si volala s její kámoškou. A v pět jsem šla domů. Doma mě maka seřvala, proč jsem si nevzala šusťáky..:P Ať jde do háje.. I hate my mother! No a pak jsem střídavě se sestrou byla na PC. Páni, asi jsem se zase naučila psát na blog romány..:D Tak se mějte! ;)neverlookbacktwice: snow, snow, snow

Jewels..♥ :)

29. december 2012 at 18:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Ahojky!
Jak jste si už asi všimli, z té recenze na film nic zatím není.. Nevím, kdy se k tomu dostanu, ale doufám, že co nejdřív.. No každopádně když už nic, tak sem aspoň dávám něco do ruriky Fashion. Předpokládám, že nadpisu rozumíte, no pokud nem, jewels jsou šperky... Našla jsem spoustu božích a zahrňuju do toho náhrdelníky, náramky, prstýnky, hodinky a možná ještě něco..:) Fotky najdete v celém článku ;)

P.S.: Zkuste si napsat do Googlu - obrázky "náušnice peří tumblr" a schválně jestli vám tam vyjedou stejný fotky co mě..:D (tzn. pište do komentů :D)


sexy day. :)

28. december 2012 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak nakonec stihnu už jenom jeden článek a sice tento. Toho nadpisu si nevšímejte, já vím je trochu úchylnej..:D Ale dneska byl fakt sexy super den :D Začnu teda od rána. Ne, od noci. Dneska jsem dala fakt asi rekord, byla jsem vzhůru až do tří hodin..:) Proč? No, četla jsem si :D To radši ani nechci vědět, jak toí se mnou bude na Silvestra :D Ráno jsem si taky četla. O půl deváté odvezla mamka sestru na taneční soustředění a sama se vrátila až nějak v jedenáct. Takže jsem posnídala, ale pak jsem si ještě v pyžamu vlezla pod peřinu a četla si..:D Asi v deset jsem už doopravdy vstala a byla na počítači. Nedjřív jsem se dívala na jeden film, abych zjistila pořádně, o čem je, protože ho má dlouho v PC a pak jsem ais od půl dvanácté hrála Sims. Po obědě taky. Vlastně se tomu ani nedá říct oběd, protože jsem vůbec neměla hlad, takže jsem měla jen polívku a o hodinu později mi mamka řekla, ať si dám aspoň bramborový salát.. No, trochu jsem si dala. A pak jsem zase pařila.. Nějak o půl třetí přišla kámoška a celou dobu jsme hrály Sims. Radši ani nechtějte vědět, jaký úchylnosti jme tam prováděly :D No asi si to dovedete představit..:D Před půl paté mamka jela zase pro sestru a za chvilku odešla kámoška, takže jsem se nejdřív chvilku dívala na TV a pak zase hrála.. Když přijela mamka se sestrou, už jsem toho nechala a byla na blogu.. A na tumblru. No a nějak okolo šesté hjsem se dozvěděla, že naši půjdou (už šli) k někomu na návštěvu, kde beztak budou jako vždycky min. do půlnoci :D Yes! Takže se dá říct, že dopoledne do jedenácti jsem byla doma sama, protože taťka byl venku. No odpoledne tu byla mamka, ale to mi zas tak nevadilo, protože nás s kámoškou nechala v pokoji na pokoji. Pak jsem doma byla min. dobrou hodinu sama, když jela mamka pro sestru. No a teď jsem tu zase jenom se sestrou, která mi tak nevadí, protože našiu šli pryč, no nejsem já šťastlivec? :D (jasně že ne). Tak dneska jsem se opět trochu rozepsala, tak doufám, že si ten můj román někdo přečte, a že za to přečtenáí vůbec bude stát.. Takže čau! :)
Red and gray outfit...:)

28. december 2012 at 18:59 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Po včerejší pauze tu má zase outfit.. A vypadá to, že možná tu budou ještě 2 články, protože naši jdou večer pryč, takže mi nic nezabrání v tom být na PC déle..:D A taky to vypadá, že zítra by tu mohla přibýt recenze na film a za pár dní možná recenze na povídku..:) Ale teď je tady teda outfit.. No snad se líbí. Zatím čau! ;)


27. 12. 2012 (The sims 2 :D)

27. december 2012 at 20:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska celkem pospíchám, takže jenom rychle shrnu, co jsem dnes..dělala :) Takže ráno jsem si opět ještě četla povídku, o které jsem psala v předchozím článku.. Pak jsem vstala a byla na počítači. Asi v jedenáct jsem šla za babičkou, aby mi nějak poradila s tím jak poslat Romi tu giveway... Předtím jsem si myslela, že to stačí hodit do schránky a je to, ale je to trochu jinak.. No, ale je to už vyřešený..:) Po obědě jsem chvilku byla na počítači. Pak tam mamka něco dělala a já se dívala na TV. Mamka tam potom ještě instalovala ty The Sims 2, co jsem dostala na Vánoce..:D Ve dvě přišla kamarádka a nejdřív jsme se dívaly na TV. A pak jsme uslyšely, že se mamce podařilo nainstalovat ty Sims a tak jsme tam já, kámoška a sestra pařily až nějak do půl paté..:D Je to fakt super :D Pak kánmoška odešla, ale já jsem tam ještě byla.. Ale potom mamka chtěla, abychom si višchni (já, sestra, mamka, taťka) zahráli Česko, znáte to ne..:P No a než jsme dohráli, tak mi v Sims začalo hořet..:D A dva lidi mi.. zdechli v plamenech, jeden dostal infarkt a dalšíí utekl z domu a když se vrátil, tak taky nějak záhadně umřel..:/ Takže jsem si potom udělala novou rodinu a zítra tam budu pařit zas :D Ale nehodlám tam trácit vždycky celý den, to fakt ne..:D Takže tolik ke dnešku.. Už se němůžu dočkat, až si budu večer číst..:)♥ Včera jsem si četla až do jedné, super :D No tak zatím! ;)

s3xitivity: source
26. 12. 2012 :)

26. december 2012 at 20:39 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Ou, už se to blíží... Za necelých 5 dní je konec roku 2012.. Ne, že by to byla nějaká novinka, ale už se celkem těším :D Ani nevím proč.. A teď už ke dnešku. Ráno jsem se vzbudila asi v sedm s mobilem v ruce :D V noci jsem si totiž četla povídku na internetu, kterou už pár nocí a někdy i rán čtu.. Je to asi nejlepší povídka, jakou jsem kdy četla..:) Klidně se na ni mrkněte, tady...:) Ale upozorňuju, že bude bavit jen asi ty, kteří mají aspoň trochu rádi knihy o HP. Četla jsem až nějak do poůl desáte..:) Pak jsem vstala, posnídala atd. a byla do oběda na počítači. Ve dvě hodiny jsme jeli já, sestra, mamka a ta%tka lyžovat na Rusavu..:P Já jsem tak strašně nechtěla! :D Jako ušlo to, ale stejně jsem tam nechtěla.. Přijeli jsme.. v pět? No a pak už jsem vlastně jenom byla na PC, přidala pár obrázků na tumblr a teď jsem tady... Toť vše. Takže zatím ahoj! ;)