Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 12. 2012 ;)

1. december 2012 at 21:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
V rychlosti vám sem sepíšu dnešní den, protože spěchám na Twiliight..:D Ale nejdřív chci napsat, že jsem udělala vůbec první soutěž tady na blogu, která je TADY. Děkuji všem, kteří se přihlásí!
Ráno jsem uklízela - utřela prach, vyasála dům, umyla vanu a umyvadlo a.. to je asi všechno :D Pak jsem byla do oběda na počítači. Po obědě taky a dnes jsem na blogu změnila dess, který ale ještě zítra trochu doladím.. Jak jste si asi všimli, je vánoční, takže doufám, že se líbí. Ve dvě přišla kámoška a natočili jsme její i mou videoodpověď na blog. Kamarádka je adminka MACÍK, na jejím blogu najdete videoodpověď a mou najdete TADY. Pak jsme se dívaly na TV a potom jsme natočily mou. Už jsme ji skoro měly, ale naše debilní ségry tam vešly, takže jsme musely začít znovu. Měli jste vidět, jak jsem jim nadávala :D Potom jsme to teda dotočily a kámoška už musela jít domů, takže jsem o dala na youtube. Pak jsem teda napsala svůj článek a potom jsem asi hodinu a něco dělala na té soutěži :D A teď spěchám dívat se na Prima family na Twilight * Stmívání. Zítra tu očekávejte určitě min. 3 články - outfit, článek za celý den a asi i to "nakupování" z minulého týdne, o kterém jsem psala. Ale zítra odpoledne asi pojedeme do Olomouce na trhy, takže doufám, že to všechno stihnu.. Tak dám tu zase "pár" obrázků a ahoj! ;)

greekg0ds: (by Janis Ganga)

grey-haven: i-cedmokka: vanilla—-skies ;)

present-fiction: brighton marina wall (by lomokev)greekg0ds: by kaneda99


fasciner: Poussières d’étoiles (by SaGa | Photo)
manolescent: Aurora Dancetangledleaves: It’s the most Wonderful time of the Year

Flickr / kelsiemarie


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement