Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

13. 12. 2012 :)

13. december 2012 at 21:08 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Zase bohužel v rychlosti přidám článek, ok..? Dívám se na Lol :D Takže si pohnu.. Dneska byl fakt... velkej den..:D No, ve škole to bylo celkem good. Nebudu se o ní rozepisovat..:P Po škole jsme šly se dvěma kámoškama nakupovat... V Holešově je jenom edna drogerka - Teta. Tak jsme tam šly, já jsem "musela" koupit dárky pro.. 8 lidí, zzbytek už jsem měla koupených :) Nebudete mi veřit kolik jsem z tisícovky utratila.. 982! Jo, já vím jsem hrozná, ale co už :D Ve tři jsme jely busem domů a dívala jsem se na TV.. A pak byla až doteď na počítači.. Dneska je to extra krátý, ale dost pospíchám, takže sorry..:) Mějte se! ;)

surfylocks: love this
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 14. december 2012 at 13:31 | React

taky bych sla nakupovat i kdyz jsem vcera byla

2 Ivett Ivett | 14. december 2012 at 15:17 | React

[1]: Jn, já bych chodila každý den..:D

3 H. H. | Web | 14. december 2012 at 19:24 | React

tak ale koupila si dárky pro 8 lidí :D já pro 4 a mám 100 v háji :/ :D

4 Ivett Ivett | 14. december 2012 at 19:39 | React

[3]: No, mě by to i pro 4 vyšlo dražší..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement