Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

18. 12. 2012

18. december 2012 at 20:50 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Sepíšu vám tu něco o mém velmi nudném dni.. Ne, kecám, zas tak nudnej nebyl :D No, takže ráno jsem šla do školy, kde to... no, celkem ušlo.. Nechce se mi tu psát o předmětech, ale v hudebce za námi přišla naše někdejší třídní.. Teda měla nás celou šestku a asi měsíc a něco v sedmičce a pak odešla, protože prý byla... nemocná. No, ale minulý (nebo předminulý?) týden nám řekli, že je třídní těhotná.. No a dneska za námi teda přišla a řekla nám všechno o tom.. Nejdřív jsem byla celkem naštvaná, ale teď už je mi to celkem jedno.. Doma jsem potom byla na počítači.. Taťka barvil ten obývák.. Na takovou žlutou a světle zelenou.. Pak jsem zabalovala dárky... Některý, zbytek zabalím asi zítra. No a potom jsem byla až doteď na PC... Ještě chci přidat pár obrázků na tumblr, ale asi to už nestihnu.. No nic.. Zatím čau! ;)
























 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 19. december 2012 at 13:30 | React

já už naštěstí mam vše zabalené a hotové :))

2 Ivett Ivett | Web | 19. december 2012 at 15:08 | React

[1]: No, já skro vše..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement