Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

27. 12. 2012 (The sims 2 :D)

27. december 2012 at 20:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska celkem pospíchám, takže jenom rychle shrnu, co jsem dnes..dělala :) Takže ráno jsem si opět ještě četla povídku, o které jsem psala v předchozím článku.. Pak jsem vstala a byla na počítači. Asi v jedenáct jsem šla za babičkou, aby mi nějak poradila s tím jak poslat Romi tu giveway... Předtím jsem si myslela, že to stačí hodit do schránky a je to, ale je to trochu jinak.. No, ale je to už vyřešený..:) Po obědě jsem chvilku byla na počítači. Pak tam mamka něco dělala a já se dívala na TV. Mamka tam potom ještě instalovala ty The Sims 2, co jsem dostala na Vánoce..:D Ve dvě přišla kamarádka a nejdřív jsme se dívaly na TV. A pak jsme uslyšely, že se mamce podařilo nainstalovat ty Sims a tak jsme tam já, kámoška a sestra pařily až nějak do půl paté..:D Je to fakt super :D Pak kánmoška odešla, ale já jsem tam ještě byla.. Ale potom mamka chtěla, abychom si višchni (já, sestra, mamka, taťka) zahráli Česko, znáte to ne..:P No a než jsme dohráli, tak mi v Sims začalo hořet..:D A dva lidi mi.. zdechli v plamenech, jeden dostal infarkt a dalšíí utekl z domu a když se vrátil, tak taky nějak záhadně umřel..:/ Takže jsem si potom udělala novou rodinu a zítra tam budu pařit zas :D Ale nehodlám tam trácit vždycky celý den, to fakt ne..:D Takže tolik ke dnešku.. Už se němůžu dočkat, až si budu večer číst..:)♥ Včera jsem si četla až do jedné, super :D No tak zatím! ;)

s3xitivity: sourcetits-n-t4ts: One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.


geniusofthehole: that polar bear is a real genius of the hole

c4lmdown: (by multiwitamina)

Lunar Eclipse

coldplvy: ❦One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Julls Julls | Email | Web | 28. december 2012 at 16:16 | React

Aj ja chcem TS :OO :D Nevieš, koľko to stojí? U nás v Tescu sa to dá kúpiť za 25  € to sa mi zdá dosť veľa.. :/

2 H. H. | Web | 28. december 2012 at 17:27 | React

Nojooo tak the sims :D Taky jsem velká pařmenka :D ale teď jsem si zvykla na the sims 3, že bych asi dvojku hrát už nemohla :D

[1]: levněji to neseženeš :/ nebosi to můžeš stáhnout :)

3 Ivett Ivett | Web | 28. december 2012 at 18:27 | React

[2,no tak já jsem trojku nikdy nedostala, takže nic :)

4 Ivett Ivett | Web | 28. december 2012 at 18:27 | React

[2,no tak já jsem trojku nikdy nedostala, takže nic :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement