Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

29. 12. 2012

29. december 2012 at 20:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Takže jako vždycky pospíchám (snad vás to už neotravuje :D), takže se pokusím být stručná..:) Stejně dneska byl poměrně.."stručný" den. Takže ráno jsem se vzbudila o půl osmé (v noci jsem zase ponocovala do tří ráno s mobilem v ruce, která mě už začínala bolet a tentokrát tam jsem četla v jedné kapitole.. všelijaký nechutnosti, ale povídka sama o sobě je fakt dobrá :D). No posnídala jsem atd. atd. a ještě si chviličku četla. Sestra byla asi tak hodinu, dvě na PC, ale nějak hodně mi to nevadilo, stejně jsem nevěděla, co bych dělala. A Sims jsem dneska nehrála, ale nemyslete si, že mě to omrzelo :D Zatím..:) Po obědě jsem tam chvilku byla a asi o čtvrt na dvě jsem šla dolů za babičkou, protože přijela teta. Ta mi dovezla asi 4 páry bot po sestřenici. Jsou to kromě jednoho páru kozačky, ale zase kromě jednoho páru mají fakt obrovský podpatky.. A co mě štve je, že mají všude jiný číslování bot.. Já mám 39, 40, ale jedny boty byly asi dovezeny z Itálie nebo co (tak to tam četla mamka), byly 38 a byly mi úplně v pohodě..:P Ve dvě jsme šly se sestrou za kámoškama, ale s mojhí kámoškou jsme se potkaly, když šla za prababičkou, tak jsem šla s ní a sestra šla za její kamarádkou. U kamarádčiné prababičky jí kámoška přinesla něco ochutnat a chvilku jsme tam byly.. Dala nám nanuk..:D Pak jsme šly ke kámošce domů. Chtěly jsme jít na PC, jenomže naše debilní sestry říkaly, že nás tam nepustí.. Nakonec to bylo celkem jedno, ale co nás naštvalo ještě víc bylo, že nás vyhazovaly z obýáváku.. Jak kdybychom neměly právo tam být nebo co :D Po asi hodině šly ven a my jsme tam konečně zasedly..:D A pak jsme se ještě dívaly na TV a kámoška si volala s její kámoškou. A v pět jsem šla domů. Doma mě maka seřvala, proč jsem si nevzala šusťáky..:P Ať jde do háje.. I hate my mother! No a pak jsem střídavě se sestrou byla na PC. Páni, asi jsem se zase naučila psát na blog romány..:D Tak se mějte! ;)neverlookbacktwice: snow, snow, snow


greekg0ds: by Nick Kapros


noceuse: little wings by angela marlaud on Flickr.

thecozythings: untitled by schoolyard_games on Flickr. Glorious.

phutureprimitive: High Tide by Jesse Bissette on Flickr.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 30. december 2012 at 10:21 | React

Ivi já jsem na to uplněne zvyklá že mě sestra vyhazuje pryč!

2 Ivett Ivett | Web | 30. december 2012 at 11:29 | React

[1]: no, všimla jsem si :D

3 Paice Paice | Email | Web | 30. december 2012 at 12:01 | React

Máš mladší nebo starší sestru ? :D já mám mladšího bráchu a nejradši by jsem ho někdy zabila :DD

4 H. H. | Web | 30. december 2012 at 15:20 | React

Noo joo to ponocování :D Jinak bych taky chtěla takovou sestřenici! :D musíš být královna bot ne? :D

5 Ivett Ivett | Web | 30. december 2012 at 21:10 | React

[3]: Mám mladší sestru.. Taky bych ji někdy ráda zabila :D

[4]: No to zas ne, ale hodí se to :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement