Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

4. 12. 2012

4. december 2012 at 21:06 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Zase v rychlosti napíšu o dnešním velice nudném dni.. Ve škole to bylo celkem v pohodě. Matika - velká nuda, čeština - nuda + máme strašně debilní zas*anou učitelku, která mě velmi se*e, ájina - v pohodě, hudebka - celkem dobrý, dívali jsme se tam na film "Amadeus" (ušel), tělák - učitelka nebyla ve škole, takže jsme se dívali na film, ale tentokrát to byla nuda, informatika - podle mě nuda..:P Potom jsem jela domů, dívala se na TV, psala úkoly, učila se zeměpis a teď se ještě učím fyziku.. Chtěla jsem si nalakovat nehty, ale už jsem to nestihla. Proč asi.. Kvůli té debilní zas*ané škole... A víte co? Už mě fakt nebaví žít. Ale fakt, k čemu to je.. Učíte se do nějaké debilní školy, pak možná v životě dosáhnete úspěchů, ale k čemu to bude, když stejně potom... umřeme? Jo, budeme možná na sebe hrdí a hodně lidí na nás bude vzpomínat, což je fakt hezký, ale někdy si fakt říkám, proč se do té školy učím, proč hodlám jít na další školu, když mi to v hrobě k ničemu nebude? Tolik moje úvaha :D A další věc je, že moje matka se mnou mluví, jako kdybych zařídila zkázu světa a přitom jsem vůbec nic neudělala.. Fakt! Tak dneska to byl spíš úvahový článek (sorry :D). Mějte se! ;)


allthingseurope: Bucharest, Romania (by Dumby)

luksic: aesthetics (by ewitsoe)


origami-dolls: .


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | 5. december 2012 at 16:21 | React

mám stejnej názor -_________-

2 Jacqueline Jacqueline | Web | 5. december 2012 at 18:56 | React

škola a tohleto všechno je asi náplň života než v tom hrobě skončíme,ale k čemu to je fakt nevim.:D

3 Ivett Ivett | 5. december 2012 at 20:02 | React

[1]: Tak to jsem ráda :)

[2]: No, to by mě taky zajámalo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement