Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

7. 12. 2012 :)

7. december 2012 at 20:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
V rychlosti tu mám článek za dnešek. A vypadá to, že zítra mám zaracha, protože jsem dostala čtverku ze zeměpisu. Ale možná se tu dostanu pozdě večer a kdyby ne, tak promiňte, že zítra nebude článek. Dneska byla škola celkem v pohodě. Angličtina - dobrý, přírodopis - v pohodě, ale psali jsme test, fyzika - nuda, matika - nuda, výtvarka - tam jsme dělali nějaký bambulkx z vlny..:P Potom jsem jela domů. Měly jsme jít dneska s kámoškama nakupovat dárky, ale sešlo z toho, protože kámoška nemohla, takže asi půjdeme příští čtvrtek. Dojela jsem domů uvařila si kakao a dívala se na TV. Pak jsem si začala lakovat ty nehty (DIY TADY). A pak jsem byla na počítači a psala článek... Asi tak před hodinou jsem šla dolů na večeři a taky přijela teta. A vypadá to, že mamka trochu povolila a že možná mi dovolí druhou dírku do ucha.. Fakt bych ji chtěla :) Teta si nechala vytetovat oční linku, protože na to dostala k narozeninám poukízku a hezky vám to rozjasní oči ;) Takže ještě se omlouvám, pokud zítra nestihnu článek :/ Ale možná ten trest nějak obejdu :D Mějte se! ;)


nosens: Winter wonderland (ii) (by oskarpall)

c4lmdown: (by Livy 1979)primordials: by apodrebarac

systemofadowny: hkangela: the world is ending in 2 weeks and this is nothing your mum is ending in 2 weeks… when I destroy her clam.benevo1ence: Tumblr on We Heart It. http://weheartit.com/entry/45373309l-supreme: tracks (by Fragmento Film)


ilaurens: Still my Fav. picture !
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ichbincarlo ichbincarlo | Web | 7. december 2012 at 21:00 | React

haha já teď taky piju kakao:-)
a druhou dirku jsem měla taky, ale pak jsem si to nechala zarůst stejně jako díru po roztahováku:-)

2 Julls Julls | Web | 8. december 2012 at 11:08 | React

Ja mám len po  jednej dierke na každom uchu, a aani nehccem asi ďalšie, pretože sa bojím že by ma to potom bolelo...tie prvé dierky mi robili ked som bola malinká takže na nič si nepamätám :D

3 newsaboutdemilovato newsaboutdemilovato | 8. december 2012 at 13:59 | React

nádhera

4 Ivett Ivett | 8. december 2012 at 14:29 | React

[1]: Já bych jo chtěla úplně šíleně..:) A pak ještě piercong :D

[2]: Teta byla když byla mladší na té druhé dírce, ale říkala, že pořád čekala, kdy to zabolí a ono nic..:D

[3]: Díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement